banner851

banner614

DÜZCESPOR KOMUTANSIZ GİTTİ

banner619

Düzcespor yarın oynayacağı Batman Petrolspor müsabakasında takımın başında komutan olmayacak.

banner846
Spor 30.09.2017, 12:15
1210
DÜZCESPOR KOMUTANSIZ GİTTİ
banner844
Düzcespor’u Batman Petrolspor karşılaşmasına hazırlayan alt yapı antrenörleri Erol Tolga ve Emre Baykal’ın lisanslarının çıkmaması, zor deplasman müsabakasında takımın başında sahada kimin olacağına dair belirsizliğe neden oldu.

Batman Petrolspor maçında takımın başında kimsenin olmayışı tepkilere neden oldu. Hafta arası takımla çalışmalar yapan teknik adamlar Erol Tolga ve Emre Baykal’dan birsinin lisansının çıkarılmasının bekleniyordu.

Düzcespor’un müsabakada kadrosunu kimin çıkaracağı konusunda herhangi bir açıklama yapılmadı. Düzcespor yönetimi iki gündür gelen teknik adamlarla anlaşma sağlayamadı. Arayışların devam ettiği öğrenildi.

 
Yorumlar (5)
81 4 yıl önce
erol tolga ve emre hocayla yola devam edilmeli. geçen sene bu takımda en profesyonel sekilde antrenörlük yapan emre hocaydı. bu düğümü yine düzceli hocalar çözer kendimizi bu kadar hafife almayalım
Düzce 81 4 yıl önce
Emre Baykal bu işi süper yapar.doğru seçim.
Düzce'nin kendi çocukları bunlar...kıymetlerini bilelim.
hmdyl 4 yıl önce
onlar komutansızda bu işi başarır.formayı seven bu yıgıtler maçı kazanmadan gelmez.ıyı günler bızlerı beklıyor.
Düzceli 4 yıl önce
Bu maçi alip düzceye öyle gelsinler
Amatör sporcu 4 yıl önce
Bu hata yapılırmı kim çıkaracak takımı tabi ya yöneticiler nasıl olsa futbulu öğrendiler onlar çıkarır insan bir teknik adamın lisansını cikarmazm ı Emre Baykal bu işi hiç yapamaz öyle sudmakla olmaz ne icrayı var cili.liyi şampiyon yapmayan adam