banner851

banner614

DÜZCESPOR KULÜBÜ'NDEN SERT AÇIKLAMA

Düzcespor’un haftalık basın toplantısında Düzcespor Basın Sözcüsü Taner Met, Düzcespor Sportif Direktörü Habip Yılmaz ve Düzcespor Teknik Direktörü İskender Eroğlu’dan sert açıklamalar geldi.

banner619
Spor 02.11.2016, 11:37
1560
DÜZCESPOR KULÜBÜ'NDEN SERT AÇIKLAMA

Düzcespor basın sözcüsü Tener Met, “takımımıza deplasmanlarda her hafta bir gol ve penaltılar verilmiyor” diye sitemde bulunarak Düzcespor grubunda yer alan takımların illerinden hakemlerin gelmesini sert bir şekilde eleştirdi.

Düzcespor Sportif Direktörü Habip Yılmaz ise “bu konuda elimizdeki hakem hatalarını ve aynı grupta olan takımlarımızın diğer illerden gelen hakemlerin listesini bir dosya halinde T.F.F ye göndereceğiz” dedi.

Düzcespor Teknik direktörü İskender Eroğlu “son maçlarda bize hakemler çok büyük hatalar yaptı yüzde yüz penaltımız ve golümüz verilmedi” dedi. Eroğlu, “bu hakemlerin kasıtlı davrandığını düşünüyorum. Düzcespor olarak bu hakem hataları yüzünden her maç üç gol mü atacağız? Düzcespor takımı deplasmanlarda ezilen değil, ezen takım oldu” diye konuştu.

Düzcespor oyuncusu Kemal ise, “Takım olarak iyi yoldayız. Ben son haftalarda formsuzum ama hocamla bu konuyu konuşuyoruz kısa sürede eski halime döneceğim” dedi.

banner844
Yorumlar (6)
Muharrem ÇAVUŞ 5 yıl önce
Hocam haklısın eyvAllah hakemler hata yapıyo ustumuze oynuyolar belkıde senın yaptıgın degısıklere ne demelı ? sadece hakemlere bakarak yurumez bu ısler bırazda yaptıgınız degısıklere bakın o zaman rakıbıde yenıcez hakemıde !
KOCAELİ' den 5 yıl önce
kayseriden yazan ve yorum yapan hemşerime katılıyorum.. evet hakemden torpil beklemiyoruz herşey adaletli olsun..hakkımız yenmesin yeter...Bakan beyden illa etkilenirler en azından aleyhimize düdük çalamazlar..
yabancı 5 yıl önce
bırakın hakemleride yolunuza devam edin sayın hocam sizlerden başka bu grupta diğer takımlardan hakemlerden n şikayet yok .lütven mazarete kılf aramayın iği yoldasınız biraz sabır
eğitimci 5 yıl önce
Trübünlerde küfür oldugu sürece maça ne bakan gelir nede bürokrat.
Kayseri'den Gurbetçi 5 yıl önce
Maçlarımıza Sayın bakanımızı dâvet ederek bu işi çözebileceğimizi düşünüyorum bakanımızın geldiği maçlarda hakemler daha dikkatli olmak zorunda kalacaklardır sonu TFF ye kadar gideceğini bilir biz hakemlerin bizden yana olmasını istemiyoruz sadece adaletli yönetmelerini bekliyoruz sonuçta takımımıza güveniyoruz...Saygılar
kayseriden 5 yıl önce
merhaba
oradan memleketi takip ediyor olmanız ne güzel. ancak maçlara bakanı bırakın 1 tane bürokrat gelmiyor ki? hoş bakan gelirse diğerleri de koşa koşa gelirler. ama doğru bir tespit olmuş bence tebrik ediyorum.