banner851

banner614

DÜZCESPOR TARAFTARLARI TAM NOT ALDI!

Düzcespor Kocaelispor müsabakasında Düzcespor taraftarlarının yaptığı jest Kocaeli'de ses getirdi.

banner619
Spor 07.09.2017, 12:11
1191
DÜZCESPOR TARAFTARLARI  TAM NOT ALDI!

Düzcespor kırmızı şimşekler taraftarları, Kocaelispor taraftarlarını çiçeklerle karşılarken maç boyunca Kocaeli taraftarları ile bir birlerine jest yaptılar. Maçtan sonra Düzcespor taraftarları ve Kocaelispor taraftarlarının yan yana dostça yürümeleri Kocaeli'de gündem oldu. Kocaelispor taraftarları yaptığı açıklamada Düzcespor Kırmızı Şimşekler taraftarlarına teşekkür ederken, yapılan bu centilmenliği hiçbir zaman unutmayacaklarını dile getirerek “Düzce Kocaeli taraftarları bundan böyle kardeştir” ifadesini kullandılar. Düzcespor kamuoyunda ise iki takım arasında büyük bir centilmenlik örneği sergilendiği vurgulanarak “Bu Türk futboluna örnek olacak hareket!” açıklaması kullanıldı.

Yorumlar (3)
Gumushaneli sahin 4 yıl önce
Tabiki sen ve sahabettin yardimamuhtac gibilerinede buradan yikici yorumlar yapmalarina karsin iyi niyetli kisilerin mudahaleleri devam edecektir.
Duzcesporu seven ve yaninda olanlar olmasada sizin gibi destek olanlarda var kazim ARAPBEKIR.
Taraftar 4 yıl önce
Bugün son gün golcü yok.Başkan dilimizde tüy bitti 225 bin 5 numaraya verdiniz aldınız ama bir golcü alamadınız.Geçen yıl santraforsuz oynadık ama bu yıl olmaz....
Kazım karabekir 4 yıl önce
Bence o jesti kocaeli taraftarı yaptı düzcesporlu taraftarlar kendi oyuncusuna su şişesi felan atıyordu :)