banner614

DÜZCESPOR YÖNETİMİ SUÇLU

banner619

Düzcespor teknik direktörü Murat Şenvardar’ın istifasının ardından spor çevresi, faturayı yönetime kesti.

banner846
Spor 29.09.2015, 12:22
3018
DÜZCESPOR YÖNETİMİ SUÇLU
banner844
2014-2015 sezonunda son 6 hafta sonunda Düzcespor Teknik Direktörlüğe getirilen Murat Şenvardar, 2015-2016 sezonunda 5 müsabaka sonunda istifa etti. Spor çevresi Murat Şenvardar’ın istifasının normal olduğunu belirtirken, bunun suçlusunun Düzcespor yönetimin olduğunu, Düzcespor yönetiminin yapılan uyarılara kulak tıkadığını söylediler. Murat Şenvardar’ın 2014-2015 sezon sonu Düzce ilinden oyuncularla vedalaşmadan gitmesinin oyuncularla arasında kırgınlık olduğu şeklinde yorumlayan spor çevresi, bu oyuncu grubuyla aralarının iyi olmamasına rağmen yeni sezonda kendisiyle tekrar anlaşarak takımı teslim edilmesinin yanlış olduğunu belirttiler.

Öte yandan istifanın ardından Düzcespor yönetimin transferlerde yanlış yol çizdiğine yönelik görüşler de ön plana çıktı. Transferlerde iyi bir planlamanın olmadığını ifade eden Spor çevresi, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in buna göz yumduğunu belirtirken “sadece parayı bulup vermekle bu işlerin yürümediğini” söyledi.  Profesyonel kişilerin olması gerektiğini dile getiren spor çevresi, futboldan anlamayan kişilerin takımla ilgilendiğini öne sürdü. Bu yüzden Düzcespor’un kulüp olma adına bir arpa boy yol kat edemediğini yönünde görüşler ön plana çıkarken, yakın komşumuz olan Boluspor’u örnek almamız gerektiği belirtildi.  Futbolla hiç işleri olmayan kişilerin Düzcespor’da görev almaması gerektiği de vurgulandı. 

spor servisi
Yorumlar (23)
ATLAS 6 yıl önce
Düzcespor''dan hala umudu olan varmı......
Rafet 6 yıl önce
Sezon başı Özcan kızıltan gibi Türk futboluna yıldız oyuncular kazandırmış çalıştırdığı takımlarda genelde zirvede tamamlamış birini kim veya kimler istemedi üstelik kendiside çok isterken paramıydı sorun yoksa eziklik yaşarız diye zihniyeti olanlarm
ta 6 yıl önce
düzceye futbolu bilen geldi sezon başı erol köse ve hüseyin kazaerek yok başkasına dedin kaldırıp biz bu işi biliroruz g
Seyirci 6 yıl önce
Duzce spora önce futbolu bilen menfaat düşünmeyen yöneticiler lazım ve yumruğu masa vuran antrenör yanında duzcemizde yıllarca kaptanlik yapmış olan Ali Murat verin bak bakiyim nasıl saha kalkariz
ya birakin bu isleri 6 yıl önce
Ya nedim hoca gelsinde adamın diploması buna yetmiyor bunu bilen varmı bende isterim duzcenin çocuğu nun gelmsesini
Taraftar 6 yıl önce
Herkes elinden geldiğince takımı desteklesin,daha ligin başında takım.Geç kalınmış birşey yok.Nedim hoca sevilen bir teknik adam fakat 3.lig takımı için karnesi yasal olarak yetersiz.Yardımcı antrenörlük yapabilir,takıma katkısıda olabilir.
Taraftar 6 yıl önce
Eleştiri yapan şahısların bir kısmı düzcesporda hocalık yapmış yada yönetimde olan kişiler.Kendi dönemlerindeki başarılara bakarak mukayese yapsınlar.Kimse bu takımın kötülüğünü istemez,birbirinizi yemenin takıma faydası olmaz.
Taraftar 6 yıl önce
Kimmiş bu spor camiası? Hangi ligde ve hangi takımı çalıştırıp başarı sağlamışlar? Futbol adına başarı kariyerleri neymiş? Yorum ve eleştiri yapmak olayın en basit yönü,biraz vicdanlı olup yapılan emeklere saygı duymak gerek.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18°
açık