banner851

banner614

DÜZCESPOR’DA BELİRSİZLİK

banner619

Düzcespor yeni yönetimi ile görev bölümü yaparken, teknik ekip ve dış transferde bir arpa boyu yol almaması taraftarın kaygılı bir şekilde beklemesine sebep oluyor.

banner846
Spor 03.07.2018, 15:14
1634
DÜZCESPOR’DA BELİRSİZLİK
banner844

Düzcespor yönetiminin bir arpa boyu yol almaması tartışmalara neden olurken, Düzcespor taraftarları da tedirgin bir şekilde bekleyemeye devam ediyor.

Son günlerde gelişen bir başka olay ise bazı iş insanlarının 30 kişilik bir yönetim listesi ile Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay ile görüşmesi dikkat çekiyor.  Bunun durumun hayata geçilmemesi endişeleri artırırken eski Başkan Mehmet Saygun ve Kadir Pandul bu 30 kişilik isim listesinde olduğu ve yeni oluşuma destek vereceği öğrenildi.

Bu yeni oluşumun teknik kadrosu ve alacağı oyuncuların hazır olduğu aynı zamanda çok önemli bir oyuncunun Düzcespor formasını giyeceği alınan bilgiler arasında. Yapılan görüşmelerde Başkan Dursun Ay’ın onay vermesi halinde yeni oluşumun çok acil olarak dış transferi 1 hafta içinde bitireceği öğrenildi.

Yorumlar (5)
Adamın Teki 3 yıl önce
Şu Anda Bu gurupta Erzin Belediyespor ile Düzcespor Küme düşmesi Muhtemel ilk iki Takım Gurubun favorisi Van Belediyespor ile Orduspor
Gürbüz 3 yıl önce
Değerli basınmensubu abilerimiz lütfen akllımız la dalga geöiyorlar bunları net yansıtın denetleme başlayarak değerli spor dostu abilerimize ahbab çavuş ilişkisiden kurtulalım
Sevenin sevdalısı 3 yıl önce
Buraya yazıyorum bu takım bu sene küme düşer. Herkes bu takımı yük olarak görüyor bariz belli ama Allah büyük
muharrem 3 yıl önce
Daha neyi bekliyoruz ati alan uskudari gectikten sonra biten transfer pazarinda elde kalanlarlami is yapacaz gecen seneki kadroyu bozmadan uzerine koysa idik isimiz daha kolay olmazmiydi .
Istduzce81 3 yıl önce
Ozgur akinci gelmek istiyormus, para konusunda da israrci degil. Ayrilis sebebini bilmem ama ciplak gozle seyrettigim kadar iyi topcuydu. Feda sezonu ise bu arkadas cok is yapar bizde.
17°
kapalı