banner851

banner614

Düzcespor'da "geçersiz" kongre

Valilikten yapılan yazılı bir açıklama ile, Düzcespor'un olağan kongresinin 2010 yılında yapılacağı, olağanüstü kongre yapmak için yetkili olmayan şahısların çalışma yürüttüğü bildirildi.

banner619
Spor 15.06.2009, 18:46
200
Düzcespor'da

Düzce Valiliği tarafından bugün Düzcespor ile ilgili önemli açıklamalar yapıldı. Valilik yazılı açıklama yapılarak Düzcespor'da olağanüstü kongre yapmak için yetkili olmayan şahısların çalışma yürüttüğü ve olağan kongrenin 2010 yılında yapılacağı bildirildi.

Düzce Valiliği İl Dernekler Müdürlüğünden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Valiliğimiz Kayıtlarında yapılan incelemede kulübün olağan kongresinin 2010 yılı Haziran ayında yapılması gerektiği görülmüştür. Ancak olağanüstü kongre yapmak için dernekte yetkili olmayan şahısların kongre çalışması yürüttüğü öğrenilmiştir. Düzcespor Kulübü'nün yönetiminin bulunmaması ve yönetim yerine mahkemece henüz bir kayyum atamamış olması nedeniyle yapılacak kongrenin geçersiz olacağından kongre çalışmalarının mahkeme sonucuna göre yürütülmesi gerekmektedir. Valiliğimizce Düzcespor Kulübüne konu ile ilgili gerekli uyarı ve resmi yazı yazılmıştır.”

banner844
Yorumlar (0)