banner851

banner614

DÜZCESPOR’DA HANGİ OYUNCU KALMALI

banner619

Yeni sezon için kongre kararı alan Başkan Mehmet Saygun ve ekibinin devam edip etmeyeceği kesinleşmedi bu yüzden Düzcespor'un oyuncu kadrosu da netleşmedi.

banner846
Spor 18.05.2017, 12:19
910
DÜZCESPOR’DA HANGİ OYUNCU KALMALI
banner844

Haziran ayının başında yapılacak kongrede kimin aday olup olmayacağı kesinlik kazanmazken kulislerde bazı grupların hazırlık yaptığı öğrenildi. Başkan Saygun son yaptığı açıklamada, aday olacak varsa kongre günü listesini açıklasın, derken bu açıklamanın ardından hiçbir adayın açıklama yapmadığı görüldü.

Düzcespor 2017-2018 futbol sezonunda hangi oyuncu ile devam edeceği nasıl bir kadro kuracağı belli olmadı. Spor otoriteleri ve Düzcespor taraftarları Başkan Mehmet Saygun’un devam etmesinden yana olduğunu sosyal medyada açıklamışlardı. Her geçen gün çığ gibi destek bulan Başkan Saygun’un devam edip etmeyeceği kesinlik kazanmadı. Spor otoriteleri ve Düzcespor taraftarları yeni sezonda bazı oyuncuların kalmasını isterken bazı oyuncuların kalmamasını istediler. Spor otoriteleri ve Düzcespor taraftarları tecrübeli bir teknik adam ve profesyonel kişilerin takımda görev verilmesi halinde Düzcespor’un daha çok başarılı olacağını söylediler.

Yorumlar (10)
Cemalokkoya cvp Sercan in 4 yıl önce
Cemalokko denilen klavye delikanlısı madem delikanlısın ya gerçek adını yazda senide alır sende köz getirirsin hem yalandan çabalamadan profesyonel olursun sana kıyağım olur
Okan 4 yıl önce
En önemlisi yönetimin kalması.

Salih-Tayfun-Berk-Zihni-Kerem-Kemal mutlaka kalmalı,
Mert-Oktay-Emre-İsmail-Rıdvan-Gökali'nin kalması doğru olur.
Mesut,Oğuzhan,Şeyhmuz,Berkant ve Teoman ile mutlaka yollar ayrılmalı.
Kazım karabekir 4 yıl önce
Herkez gitsin başkan'a varıncaya kadar ve Sercan Özçelik hariç bütün düzceli oyuncuları oynatın en azından ruh ile oynarlar
Cemalokko 4 yıl önce
Sercan kalsın sadece. Santra noktasına masa kurar nargile içer :))
gülsoy 4 yıl önce
ÖNCEKİ YILLARDAKİ GİBİ KADROYU BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞTİRMEK BÜYÜK HATA OLUR İYİ OYUNCULAR KENDİNİ BU SEZON BELLİ ETTİ; SALİH TAYFUN MERT EMRE KEMAL ZİHNİ KEREM KESİN KALMALI GİDECEKLER ZATEN ÇOKTAN BELLİ; SERCAN TEOMAN BARIŞ
Tufan 4 yıl önce
emre pehlivan kemal ünal tayfun yanar mert özkan salih senbaş oktay gümüş kerem kalmalı. Barış teoman sercan oğuz bünyamin gitmeli. Geçen sezon kadroda olan bu sezon bayrampaşada çok iyi oynayan furkan çil alınabilir.
@ 4 yıl önce
OYNAYAN OYUNCULARDAN SALİH MERT TAYFUN BERK ZİHNİ KEREM OKTAY EMRE KEMAL İSMAİL KALMALI. SERCAN BARIŞ TEOMAN DİREK YOLLANMALI. MUTLAKA GEÇMİŞİ İYİ 2.LİG TECRÜBESİ OLAN 2 FORVET ALINMALI.
murat 4 yıl önce
Salih, Berk, Tayfun, Seyhmuz, Oktay, Zihni, Kerem, Emre, Kemal, İsmail kesinlikle kalmalı.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın