banner851

banner614

DÜZCESPOR’DA SARI TEHLİKE

Düzcespor’da sarı kart alarmı… Ligin 15.haftasında Yeşil Bursa ile deplasmanda karşılaşacak olan kırmızı lacivertlilerde 9 futbolcu sarı kart sınırında yer alıyor.

banner619
Spor 01.12.2016, 11:07
1358
DÜZCESPOR’DA SARI TEHLİKE

Düzcesporlu 9 futbolcu hafta sonu deplasmanda oynanacak Yeşil Bursa maçında sarı kart görmeleri halinde bir sonraki hafta iç sahada oynanacak olan Çatalcaspor müsabakasında cezalı duruma düşecek.
Kırmızı lacivertlilerde Yeşil Bursa maçına Tayfun, kaleci Salih, İsmail Türk, Emre Pehlivan, Zihni Aydın, Eray, Kemal, Barış Kazer ve Özgür sınırda çıkacak. Bu oyuncular  Yeşil Bursaspor müsabakasında sarı kart görmeleri halinde bir hafta sonra Çatalcaspor müsabakasında cezalı olmaları nedeni ile oynayamayacak.
Düzcespor teknik patronu İskender Eroğlu oyuncularına Yeşil Bursaspor maçında daha dikkatli olmaları için uyarılarda bulundu. Hafta içinde yapılan idmanlarda hem yönetim kurulunun hem de teknik adamların oyunculara kart görmeyin uyarılarda bulunduğu gözlendi.
Çalışmalarını Çilimli ilçe sahasında yapan Düzcespor’da oyuncuların hırslı olduğu görüldü. Cuma günü son çalışmasını yapacak olan Düzcespor futbol takımı Bursa iline Cumartesi günü hareket edecek.

Yorumlar (3)
her maç 2-3 oyuncu 5 yıl önce
her maç böyle olmasındansa bence maç sonuna doğru belli oyuncular kart görsünler de her hafta aynı korku olmasın
İstanbul81li 5 yıl önce
Zaten Çok Gereksiz Sarı Kartlar Görüyorlar Özellikle İtirazlardan Dolayı Topa Vurmalar Falan Fİlan Gereksiz Ve Tehlikeli Olmayan Pozisyonlardada Çok Kart Gördüler Yönetim Ve Hoca Bunu Ciddi Olarak Futbolculara Anlatmalılar Ve Gereksiz Yere Kart Görenlere Para Cezası Verilmelidir.
SÜLEYMAN METE 5 yıl önce
İSMAİL, BARIŞ VE ÖZGÜR'ÜN AYNI MAÇTA SARI KART GÖRMESİ HERHALDE EN KÖTÜ SENARYO (HATTA KABUS OLUR)...
ÇATALCA MAÇINDA İSKENDER HOCA OYNAR ARTIK ;-)