banner851

banner614

DÜZCESPOR’DA SON DAKİKA GELİŞMESİ

banner619

20 Haziran Çarşamba günü yapılacak Düzcespor kongresinde 3 başkanın birleşme kararı için çalışmalarını sürdürdüğü öğrenilirken, amacın tek çatı altında daha güçlü bir yönetim kurmak olduğu ifade edildi.

banner846
Spor 17.06.2018, 13:18 17.06.2018, 18:49
1808
banner844

Bu hafta içi yapılacak kongrede başkan adaylarından Kadir Pandul, Cavit Demir ve Serkan Topaçoğlu'nun başkanlık için adaylıklarını açıklamalarından sonra gelişen süreç içinde; bu üç başkanın birleşme kararı için yoğun çalışmalar yaptığı ve bir araya geldiği öğrenildi.

Alınan bilgi doğrultusunda 3 başkan adayının seçime kadar bir kez daha bir araya gelerek nasıl bir strateji geliştireceği yapacakları toplantının sonunda belli olacağı konuşuluyor. Yaklaşan kongrede adaylıklarını açıklayan bu 3 başkan adayı, Düzcespor çatısı altında tek yumruk tek yürek olarak kuvvetli bir yönetim kurmak istiyor. Başkan adayları yapacakları toplantı sonunda Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’ı ziyaret edecek ve kendilerinden destek isteyecekler.

Yorumlar (7)
Kral 3 yıl önce
Düzcespor için en iyisi olucak Cavit DEMİR maddi manevi en doğru seçimdir. Takım 2. lige açık ara çıkacaktır. Cavit DEMİR kesinlikle Düzcesporumuzun hakkını hiçbir platformda yemez ve yedirtmez. Başkan CAVİT DEMİR
Ok 3 yıl önce
Bu 3 lu zirveden birşey çıkmaz her kafadan bises cikarinsAllah yaniliriz yinede duzcesporumuz için hayırlı olsun
İbrahim 3 yıl önce
Düzcesporumuz için çok iyi ve isabetli olur.Düzce halkının beklediği özlediği başarıya ulaşırız.rakiplere açık ara fark atar 2.lige çıkarız.play of stresini yaşamayız.İnşAllah anlaşırlar ve güçlü yönetim ve şampiyonluk kadrosu kurulur.
Duzcesporlu 81 3 yıl önce
Düzenin is adamları var bi dünya parayı mezarami goturecekler bi hizmet etseler devede kulak ama devlet büyükleri çekicek kenara
Doğru tespit 3 yıl önce
Çok iyi olur iyi bir ekip yöneticilerin arasına profesyonel adamların gecesi gerekir
Ari 3 yıl önce
Hadi hayırlısı inşAllah
muyo 3 yıl önce
DÜZCEMİZ İÇİN HAYIRLI OLUR İNŞALLAH ,DÜZCE HALKI BAŞARIYI HAK EDİYOR ,.................
21°
parçalı bulutlu