banner851

banner955

DÜZCESPOR’DA TEHLİKE KAPIDA

4 Haziranda yapılacak kongrede hiç kimsenin başkanlık için adaylığını açıklamaması “Düzcespor için tehlike kapıda” dedirtiyor.

Spor 02.06.2017, 11:05
693
DÜZCESPOR’DA TEHLİKE KAPIDA

Rakip takımların transferlerini yaparken Düzcespor’un elindeki oyuncularınsa tek tek başka takımlara gittiği görülüyor. Rakip takımların transferlerini bitirip Temmuz ayında kamp yerini bile ayarladı ancak Düzcespor cephesinde kongre süreci yaşanıyor. 4 Haziranda çoğunluğun sağlanamayacağını 11 Haziran’da aday çıkmaması halinde Düzcespor kayyuma kalacağı düşünülüyor. Bu süreç uzun süreceğinden, Düzcespor’un transferlerini yapıp idmanlara ve ardından kampa gitmesinin çok geç olmasından dolayı Düzcespor’un tehlikeli günler göreceği tahmin ediliyor.

Düzcespor’da bu kötü senaryoyu görmemek adına Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş ve vekillerimizin bir araya gelip Düzcespor’u masaya yatırmasının daha doğru olacağı belirtilirken bunun olmaması halinde Düzcespor’un lige çok sancılı gireceği konuşuluyor.

Yorumlar (4)
hakkını teslim etmeklazım 5 yıl önce
düzceli 81 arkadaş gel sen buyur insanların iyi niyetli gece gündüz mücadelelerine bari konuşmayın sonra kimseyi bulamıyoruz camia foto yönetilerinin eline kalıyor biraz saygı çokmu zor
DÜZCESPORLULAR 5 yıl önce
HANİ NEREDE SAYGUN İSTİFA ETSİN BİZ TAKIMI ALIRIZ DİYENLER? SAYGUN BAŞKAN YOKUM DİYOR HADİ YAPIN LİSTENİZİ ALIN TAKIMI NEYİ KİMİ BEKLİYORSUNUZ DAHA?
Doğru tespit 5 yıl önce
Pravo öncü çok doğru sizi kutluyorum boz bunlaru beklersek atı alan karşıya geçecektir
düzceli81 5 yıl önce
düzcede bu kadar yiyici varken kim başkan olacak ki. A takıma bakıyorsun bitik. Alt yapıya bakıyorsun sporla alakası olmayan adamlar alt yapı koordinatörü. Nasıl olacak bu işler. Üstüde bitik altıda bitik.
Yeni Sayımız