banner851

banner614

DÜZCESPOR’DA TEKNİK ADAM

banner619

Düzcespor transfer komitesi transfer arayışlarına devam ederken teknik adam arayışlarına da hız verdiği öğrenildi.

banner846
Spor 29.06.2018, 10:42 29.06.2018, 17:19
2028
banner844

Düzcespor transfer komitesi çalışmalarına hız verirken bir yandan da teknik adam arayışlarına devam ettiği birçok isimle görüşeceği gelen bilgiler arasında.

Transfer komitesinde bulunan Barış Çarıkcı teknik adam için Ahmet Duman’ı önerdiği fakat komitenin Düzcespor’u sezon ortasında bıraktığı için Duman’a sıcak bakmadığı öğrenildi. Düzcespor yönetiminde bulanan idarecilerin her birinin birer ikişer teknik adam önerdiği öğrenilirken bugün Yıldız Düzce’ye gelerek olan Ümit Metin Yıldız ile bir görüşme yapılacak. Yıldız son olarak Halide Edip Adıvarspor kulübünü çalıştırdı.
Transfer komitesinin iç transferde Çağrı, Sıddık, Enver, Bedri, Hayrettin, Hüseyin İriç, Buğra, Çağrı Tekin’i 2 Temmuz Pazartesi günü Düzce’ye çağırdığını ve anlaşmak için zemin aradığı öğrenildi.

Yorumlar (15)
Sahin 3 yıl önce
Bulentdemirkanlı
Ziko 3 yıl önce
Geçen sene sultanbeyliye playof oynatan cem cambazı getirin
arif 3 yıl önce
yilmaz vurali alin
Ahmet 3 yıl önce
Para için bırakıp gidenlerin Düzcesporla işi olmaz.İsterse en iyi hoca olsun.Para söz konusu olunca bir daha bırakır.
Düzceli 3 yıl önce
Barış çarıkçıya söz sahibi veriyorlar 1 tl cebinden para vermeden söz sahibi oluyorlar para yardımında bulunsun akıl vermesin bi destek için para isteyin bakalım nasıl olcak hemen bırakıp istifa etmezse burdayım düzceye düzceliye emanetedi
Maceraya gerek yok 3 yıl önce
Maceraya gerek yok. Geçen sene,açık ara başarılı olan Manisa Büyükşehir Spor dan 4/5 futbolcu alarak takımı bu çekirdek kadro üzerine kurmak gerekiyor. Aksi halde, eski tas eski hamam misali maceraya devam.!
Ahmet 3 yıl önce
Bırakıp gidenleri nasıl düşünürsünüz.Bence çok iyi araştırilıp bir hoca getirilmeli.Halide Edip Adıvar ne ya.
Futbolcu 3 yıl önce
Ümit Metin Yıldız hiç bir takımda sezonu tamamlayamadı. İzmit Belediyespor ve Gaziosmanpaşaspor takımlarını küme düşürdü. Bence çok yanlış bir tercih olur. Hüsnü Özkara, Ahmet Kılıç gibi Düzcespor'u tanıyan hocalar gelmeli.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
28°
az bulutlu