banner851

banner614

DÜZCESPOR’DA TRANSFER

3. Lig 1. Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren Düzcespor’da transfer çalışmaları başladı. Düzcespor Teknik Direktörü Ahmet Duman, transfer listesini Başkan Cihat Aygün’e verdi.

banner619
Spor 19.12.2017, 12:30 19.12.2017, 14:05
1348
DÜZCESPOR’DA TRANSFER

Düzcespor Teknik Direktörü Ahmet Duman'ın, ikinci dönemde takıma katılacak oyuncu listesini Düzcespor Kulüp Başkanı Cihat Aygün’e verdiği öğrendi. Ahmet Duman’ın listesinde birçok oyuncu bulunurken bu isimler gizli tutuluyor. Duman Başkan Aygün’e verdiği listede orta saha kenar oyuncu ve santrfor alınmasının şart olduğunu belirtti. Teknik Direktör Duman ve Başkan Aygün hafta sonu bir araya gelecek ve transferleri değerlendirecek.

Yorumlar (7)
Emreciksin 4 yıl önce
Şu takıma bir forvet alsalar artık 3 senede bir sorunu halledemediler birde ismaili oynatsınlar artık
Düzceli 4 yıl önce
En azından sürekli gelir sağlanması amacı ile kurumlar ve işadamları destekli bir benzin istasyonu dahi açılsa Düzcespora az çok katkısı olur diye düşünüyoruz.
Soldado 4 yıl önce
Duzce amatöre hadi yAllah 3. Lig bile fazla size
SOLDADO 4 yıl önce
zorlandıysan ıkın tmmm
şahin 4 yıl önce
keşke öyle olabilse hiçbir geliri olmayan takıma başkan cebinden veriyor destek gelmesse transfer hayel olur gerçi bu takım şampiyonda olsa bu şekilde 2 liğde tutunmasıda zor düzce takıma sahip çıkmalı sürekli gelir olmalı
Duzceli 4 yıl önce
Gol pozisyonlarinda nokta atiş yapabilecek ve geçekten düzce icin yürekten oynayacak futbolcular alinmali
Hüseyin 4 yıl önce
gerekli takviyelerle gol problemimizi çözersek kafaya oynarız, birçok galibiyetimizde 1-0 oldu az gol attık. Kork Manisa Düzce ensende olacak bizde tribünlerde