banner851

banner614

DÜZCESPOR’U KİMSE ŞAHSİ ÇIKARLARI İÇİN KULLANAMAZ…

banner619

“Düzcespor yararına” deyip Düzceliler’in sağlığına hiçe sayan kermesle ilgili yaptığımız haberler bazı odakları kızdırdı. Özellikle bu işten nemalanan şahıslar, haberlerimize cevap veremeyince çareyi çirkin ve kendilerine yakışan şekilde paylaşımlar yapmakta buldu.

banner846
Spor 22.10.2020, 17:40
3155
DÜZCESPOR’U KİMSE ŞAHSİ ÇIKARLARI İÇİN KULLANAMAZ…
banner844

Düzcespor yararına düzenlendiği lanse edilerek kulüp kasasına 100 bin lira sokulan Anıtpark’taki kural tanımaz kermesle ilgili yaptığımız haberler bazılarını kızdırdı. Vatandaşların “Hijyen yok, sosyal mesafe yok, maske yok!’ dediği kermese neden göz yumulduğunu gündeme taşıdığımız haberler sonrası, kulüple bağlantılı olan şahıslar, sosyal medya üzerinden çirkin paylaşımlara başladı.

Bilindiği gibi 15 Ekim tarihinden bu yana Anıtpark’ı mesken tutan dışarıdan gelen satıcılar açıktan sattıkları ürünlerle ne koronavirüs kurallarını takıyor ne de vatandaşın sağlığını düşünüyor.

Sadece ticari kaygılarla kurulan ‘Osmanlı Yöresel Ürünler Pazarı’na tepki gösteren Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (DESOB) Başkanı Mustafa Kayıkçı’nın ‘Düzcespor olduğu için susuyoruz’ açıklaması ve 2 Ekim’de Düzce Valiliği İl Umumi Hıfzıssıhha Meclisi’nce alınan ‘Dernekler tarafından düzenlenecek tüm etkinliklerin 1 Aralık 2020 tarifine kadar ertelenmesi’ kararını deldiğini gündeme taşıdığımız haberler bazı çevreleri oldukça rahatsız etti.

Düzceli’nin ve Düzce esnafının hakkını gözettiğimiz ve onların sesi olduğumuz manşetler sonrası ne kulüpten ne de kulüp yönetiminden tek bir demeç gelmezken, verecek cevabı olmayanlar, kendilerine yakışacak şekilde farklı yollara başvurdu.

Düzcespor’un resmi hesabı olmayan ancak Düzcespor’un yakınındaki isimlerin yönettiği bir hesaptan Öncü Medya Haber Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal üzerinden algı operasyonu yapmaya kalkanlar gülünç duruma düştü.

Fotoğrafının baş kısmını bir hayvana monte ettikleri Ünsal’ı akılları sıra gülünç duruma düşüreceklerini sananlar bu rezil yöntemle sadece kendilerini rezil ettiler.

Dün olduğu gibi bugün ve yarın da Düzce’nin ve Düzceli’nin menfaatini gözetmeye devam edecek olan Öncü Medya Grubu, Düzcespor’u kendi emellerine alet etmek isteyenlere asla müsaade etmeyecek.

ÖNCÜ HABER MERKEZİ

Yorumlar (11)
Beyköy 7 ay önce
Neymiş kırmızı şimşeklermis hadi oradan kırmızı renkte başka birşey olur sizden BEYKÖY 81 5
Adore81 7 ay önce
Duzcesporu sozde baskanlik icin menfaatine bugune kadar kullanmayan varmiydi . Etkinlige goz yuman yetkikiler vatandasa devletin sopasini vurur çikar odaklarina gelince gormezden gel. Su Duzce ne talihsiz bee birileri burilerinden korkar pisar birileri is yapmak ister tos olur. Sayin savcilar goreve lutfen.
Kırmızı şimşek 7 ay önce
Burdan bedava yazanlarin disarda yüzümüze bakmaya cesaretleri varmı acaba
Kırmızı şimşek 7 ay önce
Burdan bedava yazanlar dışarda yüzümüze bakmaya cesaretleri varmı acaba
Frkn 7 ay önce
Haber çok doğru bu dönemde ne için kim için olursa olsun yapılmaması gereken bir uygulama. Sanayicilerle toplantı yapan vali gözünün önünde olan olayı göremiyor mu?
VATANDAŞ 7 ay önce
demekki yaraları varki gocunmuşlar. siz doğru yere haber yapmışsınız.
Eski düzceli 7 ay önce
Hala kurtulamamış düzcesporum kan emicilerden tribünde temizleyin bi zahmet sayın belediye başkanım ne kadar ariza model varsa lider olmuşlar gençlik bunları örnek aliyor
Eski düzceli 7 ay önce
Hala kurtulamamış düzcesporum kan emicilerden tribünde temizleyin bi zahmet sayın belediye başkanım ne kadar ariza model varsa lider olmuşlar gençlik bunları örnek aliyor
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19°
açık