banner851

banner614

DÜZCESPOR’U KULÜP YAPACAĞIZ

banner619

Düzcespor 2.Başkanı Zekeriya Korkmaz Öncü habere özel açıklamalarda bulundu. Korkmaz "Yönetim Kurulu olarak Düzcespor' u takım değil, kulüp yapacağız" dedi.

banner846
Spor 31.03.2021, 10:40
1405
DÜZCESPOR’U KULÜP YAPACAĞIZ
banner844

Düzcespor’un 2. Başkanı Zekeriya Korkmaz Öncü haber mikrofonlarına yaptığı açıklamada "Düzcespor’u takım değil kulüp yapacaklarını" belirtti.

Korkmaz "yapılan kongrede bize ilgi ve alaka gösteren kongremize çiçek yollayanlara teşekkür ederken, kimse merak etmesin Düzcespor çok iyi yolda. Bu yolda emin adamlarla ilerleyecek" dedi.

Zekeriya Korkmaz "alt yapıya önem vereceklerini söylerken futbolcu üreteceklerini, bunun temelini bu yıl atacaklarını, 4-5 yıl sonra birçok Düzceli oyuncuyu kadrolarına katacaklarını" belirtti.

Korkmaz "Düzce ilinin kendilerine sahip çıktıklarını bunun devam etmesini istediklerini, bu devam ettiği sürece Düzcespor daha iyi olacak" dedi. Korkmaz son olarak "kongreye gelen taraftarlarımızda çok teşekkür ederim"  dedi.

Yorumlar (2)
halit uysal 4 ay önce
düzcesporun yöneticileri işi sahiplenir düzcesporun menfaatlerini gözetir takımı motivasyonu takımın sorunlarına çözüm bulunursa osene bu sene şampiyon düzcespor olur
Fatih 4 ay önce
Vekilleri göremedim. Takım şehrin Markasıdır. Siyaset STK Tüm Meslek Odaları Sanayici girişimci ve şehirde yaşayan her bir ferdin aynı heyecanı yaşaması Kulüp olma yolunda başarı sağlar. Birlikte İnançla Zirveye.