banner851

banner955

DÜZCESPOR’UN İTİRAZI BUGÜN BELLİ OLACAK

Bölgesel Amatör Lig’de haksızlığa uğradıkları için Tahkim Kuruluna itiraz eden BAL takımlarını Tahkim Kurulu video konferans yöntemiyle dinleyecek. Düzcespor’un yaptığı itirazın sonucu bugün açıklanacak.

Spor 25.07.2020, 10:28
1336
DÜZCESPOR’UN İTİRAZI BUGÜN BELLİ OLACAK
banner1032

BAL takımlarının 14 Temmuz’da yaptığı tahkim başvurusu sonucunda Tahkim Kurulu aldığı karar doğrultusunda video konferans yöntemiyle BAL’da haksızlığa uğrayan takımları dinleyecek.

TAHKİM TAKIMLARI TEK TEK DİNLEYECEK

Türkiye Futbol Federasyonu BAL’ı oynatmama kararı alarak 1. olan takımların bir üst lige çıkması kararından sonra BAL’da mücadele eden takımlar bu karar doğrultusunda haklarını aramak için çeşitli platformlarda seslerini duyurmuşlardı. 9 BAL takımı hakkını alabilmek ve liderle arasında sadece 1 puan olmasına rağmen haklarının yok sayılamayacağının altını çizerek Tahkim Kuruluna başvuruda bulunmuşlardı.

BUGÜN VİDEO KONFERANS VAR

Alınan bu haksız karardan geri dönülmesi için tahkime başvuran 9 BAL takımı 25 Temmuz Cumartesi günü saat 11’de video konferans yöntemiyle Tahkim Kurulundan bir heyet ile görüşecekler. Tahkim Kurulunun kararı Cumartesi günü yapılacak video konferans yönteminin ardından netlik kazanacak. Düzcespor’un Tahkim Kuruluna yaptığı itiraz sonucunun ise bugün açıklanması bekleniyor.

banner844
Yorumlar (0)
15
parçalı bulutlu