banner851

banner614

DÜZCE’YE DEV SPOR TESİSİ

banner619

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in de çok istediği dev spor tesisi projesi hayata geçiyor

banner846
Spor 31.05.2017, 10:45
711
DÜZCE’YE DEV SPOR TESİSİ
banner844

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in de çok istediği proje hayata geçiyor. Düzce Belediyesi Şıralık’ta bulunan arsaya dev spor tesisi yapıyor.

Alınan bilgi doğrultusunda Düzce Belediyesi Şıralık’ta bulunan yere 7 trilyonluk dev bir spor tesisi yapacak. Tesisin ise projesinin bittiği ve kısa sürede ihaleye çıkacağı öğrenildi. Tesis için Düzcespor, basketbol, voleybol ve diğer spor dallarının tüm sporcuların ayrı ayrı kalabileceği  tesisin içinde basketbol sahası, yemek salonları, kafeler, toplantı salonları, havuz, fitness, spa ve duşlar olacak. Tesiste oyuncuların kalabileceği nezih bir ortam sağlanacağı ve son derece lüks bir tesis olacağı öğrenildi. Şıralık’ta yapılacak dev spor tesisin iki yıl içinde bitirilmesinin planlandığı öğrenildi.

Yorumlar (7)
Garip 4 yıl önce
Yalandan kim ölmüş
AKIL VER ALLAHIM 4 yıl önce
YA BU NE BOŞ İŞTİR ÖNCE KOSKACA DÜZCESPOR KULÜBÜNÜ KURTAR KELEŞ BEY GERİSİ GELİR...İNSANLARLA DALGAMI GEÇİYORSUN
Yav he he 4 yıl önce
Başkan keleş topun ucunda. Kendini kurtarmak icin merkeze bir şeyler yapmasi gerekiyor. Otopark sorununu cozmek gibi asfalt yapmak gibi
Garip 4 yıl önce
Yalan yalan 40 yalan
birisi 4 yıl önce
Bu ramazan ayında aklıma bısey geliyor ama söyleyemiyorum. Dünyada bir numara tesis olsa ne olur spor kulübü olamadıktan sonra!
Zafer 4 yıl önce
İki yıl önce de aynı haber vardı,iki yıl sonra hep beraber şıralığa gidelim bakalım.
Selim 4 yıl önce
Bravo zafer aynen 2 yıl sonra gıder bakarız.. Hatta bu başkanla 22 yıl sonra bıle bır sey olmaz. Projeyı yapar ıhaleye cıkar bır kac fırma batar. Parayı yolda bıtırır bu başkan anlayacagınız.