banner851

banner614

EDA KAHVECİ, İL MÜDÜRÜ YAZICI’YI ZİYARET ETTİ

Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Türkiye Judo Federasyonu tarafından düzenlenen Judo Yıldızlar Türkiye Şampiyonası'nda 48 kiloda 3. olan ve kürsüye çıkarak ilimizi gururlandıran Eda Kahveci, Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı’yı ziyaret etti. İl Müdürü Yazıcı, bronz madalya sahibi sporcuya hediye taktim etti.

banner619
Spor 23.08.2021, 09:57
463
EDA KAHVECİ, İL MÜDÜRÜ YAZICI’YI ZİYARET ETTİ

Aksaray’da yapılan Judo Yıldızlar Türkiye Şampiyonası’nda 48 kiloda yarışıp Türkiye üçüncüsü olan ilimiz sporcusu Eda Kahveci, İl Müdürü İsa Yazıcı’yı ziyaret etti.

Aksaray Spor Salonunda Covid-19 tedbirleri kapsamında seyircisiz yapılan Judo Yıldızlar Türkiye Şampiyonası’nda 57 ilden 316 kadın ve 420 erkek olmak üzere toplam 736 judocu dereceye girmek için mücadele verdi. İlimizi temsil eden 48 kilogram sporcusu Eda Kahveci üçüncü olarak bronz madalyanın sahibi oldu. Yurda dönen Eda Kahveci ve antrenörü Nermin Alayıldız, Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı’yı ziyaret etti.

İl Müdürü İsa Yazıcı, sporun her dalında olduğu gibi judoda da gençlerimize her türlü desteği vereceğini söyleyerek başarılı sporcuya hediye takdim etti.

Yorumlar (0)