banner851

banner614

EKSİK OYUNCU VAR MI?

banner619

Düzcespor’ un play off maçlarında rakibi Aksaray Belediyespor oldu. Düzcespor ilk maçını Perşembe günü Aksaray Belediyespor ile deplasmanda oynayacak.

banner846
Spor 03.05.2021, 10:55
1063
EKSİK OYUNCU VAR MI?
banner844

Temsilcimiz Düzcespor Perşembe günü saat 15.00 de Aksaray Belediyespor ile deplasmanda karşı karşıya gelecek. Oynanacak bu maçlar 2 maç üzerinden yapılırken, üstünlük sağlayan takımlar grup finali oynayacak.

Düzcespor Aksaray iline Çarşamba günü giderken, maç saatine kadar otel’ de kampta olacak. Bir diğer maçta ise Bursa Yıldırım Kelkit Belediyespor karşı karşıya gelecek.

İlk maç Kelkit’te oynanırken, 2. maç Bursa ilinde oynanacak. Bu müsabakada üstünlük sağlayan takım finale çıkacak.

SAKAT VE CEZALI OYUNCU VAR MI?

Düzcespor cephesinde Aksaray Belediyespor maçı öncesi sakat ve cezalı oyuncu bulunmazken, kadro dışı kalan 4 oyuncu Aksaray iline götürülmeyecek.

Düzcespor Yönetim Kurulu Enver, Abdullah ve Süleyman’ı kendi aralarında tartışma yaşadığı için kadro dışı bırakırken, Ensar’ın oynama isteğinin olmasından kaynaklandığı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Düzcespor Yönetim Kurulu Aksaray iline tam kadro çıkarma yapacağı öğrenildi.

Yorumlar (7)
Mustafa yaman 2 ay önce
Tamam da her kez oynamak istiyor buna ne diyelim o zaman rüya hanım. Her oynamak isteyen kişiye forma verilmez forma alınır. Saygılar.
ERSEL 2 ay önce
ŞAHANE CEVAP...HELAL OLSUN
ERSEL 2 ay önce
Kimsenin kimseye defolun deme hakkı yoktur...Çalişmak istemediğin futbolcuyla yollarını ayırırsın...Bu oyuncu grubu playoff maçlarından başarıyla çıkar ve takımı 2. Lige taşırlarsa bu sözün altında kalırsınız.
ottoman 2 ay önce
play off maçlarından sonra hepiniz kovulacaksınız
sizden kimsenin beklentisi yok defolun.
Rüya 2 ay önce
Eksik bilgi tamamlamak adına Ensar Uzun nun mental ve oyun hırs oynamaya kendini hazır hıssttığını hocalarının da oyun kadro dışı bırakıldığından dolayı hakkını savunduğu ıcın kadro dışı bırakılmıştır.İşin özü oynamak isteyen oyuncu sen kenara çekıl bakalım mantığı
Muzaffer 2 ay önce
Tam playof maçları öncesinde futbolcu kadro dışı bırakılır mı?
Vebalini kadro dışı bırakanlar da olur
MEHMET 2 ay önce
Bal gibi bırakılır...Hele hele o futbolcular takımın huzurunu bozuyorsa kadro dışıda bırakılır , icabında mukavelesi de fesh edilir...ÖNCE HUZUR
16°
az bulutlu