banner614

Ercan Çoşkun aday olmayacağını açıkladı

banner619

Düzce Gençlikspor’un eski basın sözcüsü Ercan Coşkun 15 Ağustos tarihinde yapılacak olan olağanüstü kongrede aday olmayacağını açıkladı.

banner846
Spor 02.08.2008, 15:26
306
Ercan Çoşkun aday olmayacağını açıkladı
banner844

Şu ana kadar ne Valilik tarafından ne de Düzce Belediyesi’nden herhangi bir destek alamadıklarını söyleyen Düzce Gençlikspor eski basın sözcüsü Ercan Coşkun, maddi destek olmaksızın yola çıkamayacaklarını ve bu nedenle de aday olmayı düşünmediklerini ifade etti. Coşkun, maddi destek gelmesi durumunda yönetimdeki arkadaşlarıyla yola devam edebileceklerini ve aralarından birini başkan olarak seçebileceklerini belirtirken, son basın toplantısından bu yana herhangi olumlu bir gelişme yaşanmadığını dile getirdi.

Coşkun, Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Turgay Demirel’i ziyaret edeceklerini de söyleyerek geçen iki sezonda Düzce Gençlikspor’un ikinci ligde yer almasında ve başarılı olmasında önemli katkıları olan başkan Turgay Demirel’e nezaket ziyaretinde bulunacaklarını belirtti. Coşkun, bu ziyaretten kesinlikle başka yorumlar çıkarılmamasını istediklerini de sözlerine ekledi.

Yorumlar (0)
16°
açık