banner851

banner955

“ERKEN HAVAYA GİRMEYELİM”

Düzcespor’un başarılı olmasının en büyük kaynağı olarak gösterilen Kırmızı şimşekler taraftarlar derneği yaptığı açıklamada Düzce esnaflarının Düzcespor bayraklarını asmalarının erken olduğunu belirtti.

Spor 28.03.2018, 14:46
537
“ERKEN HAVAYA GİRMEYELİM”

Kırmızı şimşekler taraftar derneği yaptığı açıklamada; Bazı arkadaşların ve Düzce esnafların Düzcespor bayraklarını şehir içine asmasının erken olduğunu söylerken erken havaya girmenin yanlış olduğunu bunun cezasının 2016-2017 futbol sezonun yaşadıklarını belirttiler.

Kırmızı şimşekler Düzcespor’un kalan 6 maçını aynı ciddiyet ile çıkmasının doğru olacağını belirtirken, “Düzcespor hepimizin takımı maçlar oynanmadan kazanılmıyor. Kalan altı maçın bitiminde ilk beşte bitirirsek hep beraber bayrakları asarız. İki hafta üst üste oynayacağımız Erzin Beediyespor ve 12 Bingölspor maçlarında stadı tam olarak doldurmamız, 18 Temmuz stadyumunu iki hafta boyunca dolduralım” diye açıklamalarda bulundu.

banner844
Yorumlar (2)
ŞAHABETTİN YARDIMEDİCİ 5 yıl önce
Erken havaya girmeyelim diyorsunuz da bu sezon başlamadan havaya girip şampiyonluk türküsü söyleyen arkadaşlar sizi piste alalım..kazımla ben sizi izlemekten zevk duyarız :))))
Düzcespor 5 yıl önce
Helal olsun kırmızı şimşekler ❤
20
açık