banner851

banner614

FEDERASYON AÇIKLADI

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından yapılan açıklamada birçok ligin oynatılmayacağı belirtildi.

banner619
Spor 19.01.2021, 17:05
2377
FEDERASYON AÇIKLADI

Federasyon tarafından yapılan yazılı açıklamada birçok ligin oynatılmayacağı vurgulanarak şu ifadelere yer verildi: “Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu'nun 30.09.2020 tarihli toplantısında Covid-19 pandemisi nedeniyle 2020-2021 sezonu Gelişim Ligleri, Kadın Ligleri ve TFF Futsal Ligi müsabakalarının Aralık ayı sonuna kadar ertelenmesi ve bu tarihten sonra ilgili kurulların görüşleri doğrultusunda tekrar değerlendirilmesi kararı kapsamında gerekli değerlendirmeler yapılmıştır.

Ülkemizde ve dünyada etkileri devam eden salgının seyrine istinaden; Sağlık Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı ve TFF Sağlık Kurulunun açıkladıkları tedbirler kapsamında Gelişim Ligleri U14-U15-U16-U17, Kadınlar 1. Ligi, Kadınlar 2. Ligi, Kadınlar 3. Ligi, Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası, Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası ve TFF Futsal Ligleri müsabakaları bazında, Covid-19 Salgını Nedeniyle Uygulanacak Tedbirler ve Genelgelerde belirtilen sağlık tedbirlerinin alınamayacağı ve insan sağlığı ile ilgili ciddi riskler oluşabileceği görüşü hasıl olmuştur.

Sağlık Kurulu ve ilgili kurullar ile yapılan değerlendirmeler neticesinde ilgili liglerin lig planlamaları ikinci bir tarihe kadar ertelenmiştir.”

banner844
Yorumlar (4)
Şampiyon 9 ay önce
Orda insan ölse, sakat kalsa nasıl vercen vicdanen hesabını kendini beyenmiş Dicek kelime çok da burası müsayit değil .Vatandaşın üstünden para kazan o vatandaşın canını tehlikeye at sonra da kabadayılık yap vay be ne ğüsel memleket benim param bir daha sana nasip olmayacak bilader
market müşterisi 9 ay önce
yorum yapanlara bakıyorum mevlut kılıç yandaşları ve ahalisi ne yani sundurma birinin üzerine yıkılsa ve ölse dahamı iyi kaçak sundurma yapmanın yasaları cignemenin bi yaptırımı olmamalımı.he öncü haber çok doğru bi b...k deilde ama bu haberde mevlüt bey efendi ye yandaşlık yapmanın da kul hakkı yemeğe girdiğini ayet yazan arkadaşa hatırlatırım sevgiyle kalın yardakcılar.
sahintepesi 9 ay önce
Geçmiş olsun duzcede hakmar uygun fiyatla satış yapiyor a101 bim sok rekabetinde iyi dayaniyor duzceli olmasida desteklenmeside gerekir brakin ufak isleri Geçmiş olsun der marketlerininde cogalmasini istrim