banner851

banner614

FUTBOL MAÇINDA DOSTLUK KAZANDI

banner619

İlimizi Kadın Futbol 3. Liginde temsil edecek olan Düzce Kadın Futbol Kulübü Takımı yeni sezon için hazırlıklarını sürdürüyor. Takımımız ideal kadroyu bulmak için ilk hazırlık maçını da gerçekleştirdi. Kadın Futbol Takımımız da yeni yönetimde isimler netleşmeye başladı.

banner846
Spor 15.07.2021, 16:36
623
FUTBOL MAÇINDA DOSTLUK KAZANDI
banner844

Düzce Kadın Futbol Takımı yeni sezon hazırlıkları çerçevesinde, yine 3. Ligde oynayan Bursa temsilcisi Panayır Kadın Futbol Takımıyla bir hazırlık maçı yaptı. Bir süre önce kapanma durumu ile yüz yüze gelen ancak, Düzceli bir gurup tarafından sahiplenilerek yeni bir yönetim kurulu oluşması aşamasına gelen Düzce Kadın Futbol Takımıyla, Bursa Panayırspor, Nurettin Zafer Stadında oynan maç öncesi her iki takımın yönetici ve teknik kadrosuyla ile sporcular dostluk mesajları verdi.

Her iki takım sporcularının centilmence mücadele etmeleri ise memnuiyet vericiydi.

Her iki takım sporcuları ve teknik kadroları Öncü TV kameralarında poz vererek güzel bir tablo oluşturdular.

Maça, her iki takımın futbolcularının aileleri de yoğun ilgi göstererek tribünlerde yerlerini aldılar. Futbolcuların ailelerinin zaman zaman heyecanlandıkları gözlendi.

Maça iyi başlayan konuk ekip Bursa Panayırspor Kadın Futbol takımıydı.  İlk yarısı 4-0 Panayırspor galibiyetiyle biten maçın ikinci yarısında da konuk Panayırsporun üstün oyunu vardı. 

İkinci yarıda 5 gol atmayı başaran Panayırspor sahadan 9-0’lık galibiyetle ayrıldı.

Maç sonrası, Düzce Kadın Futbol Takımı ile Bursa Panayır Kadın futbol takımı birlikte yemekte bulaşarak, centilmenlik örnekleri sergilediler.

Yorumlar (3)
ERSEL 1 hafta önce
9-0 yeniliyoruz ve haber şöyle..ZEVKLI GEÇEN MAÇ...Neyin zevki bu...Düzcespor kadın futbol takımı 9 gol yemiş ve bundan zevk alanlar var...Takdiri size bırakıyorum.
abdulkadir 1 hafta önce
kendi sahanda 9 gol yiyip de yenilmezsin yalnız sğeıeğodpskfkskds
MEHMET 1 hafta önce
9 gol yemişiz, zevkimi kalmış bunun.