banner851

banner955

GEÇEN HAFTA BEŞİKTAŞ'I YENEN BİZİM KIZLAR 8. HAFTA MAÇINA ÇIKIYOR

Türkiye Basketbol Federasyonu Gençler Ligi’nde yer alan, Düzce Atletik Gençlik ve Spor Kulübü Genç Kız Basketbol Takımı bu defa güçlü rakibi Fenerbahçe’yi konuk edecek. 7. hafta maçında Beşiktaş’ı 74- 56 mağlup eden Düzce temsilcisi 8 hafta maçında yine üç büyüklerden Fenerbahçe ile Düzce Bahçeşehir Spor Salonu’nda karşılaşacak. Düzce Atletik Gençlik ve Spor Kulübü Genç Kız Basketbol takımı yönetimi Düzcelileri bu maça davet ederek, “Bizim kızları bu zorlu maçta yalnız bırakmayın.” çağrısında bulundu.

Spor 04.03.2022, 13:41
273
GEÇEN HAFTA BEŞİKTAŞ'I YENEN BİZİM KIZLAR 8. HAFTA MAÇINA ÇIKIYOR
banner1032

HEDEF: FENERBAHÇE’Yİ DE ELİ BOL GÖNDERMEK

Türkiye Basketbol Federasyonu Gençler Basketbol Ligi’nde yer alan, Düzce Atletik Gençlik ve Spor Kulübü Kız Basketbol Takımı, Beşiktaş’tan sonra üç büyüklerden Fenerbahçe Genç Kız Basketbol takımını konuk edecek. 

7. hafta maçında Beşiktaş takımını 74-56 mağlup eden ve 11 puanla 3. sıraya yerleşen Düzce Atletik Genç Kız Basketbol Takımı’nın hedefi Fenerbahçe takımını da eli boş göndererek üst sıralara yerleşmek.  Düzce temsilcisiyle Fenerbahçe Spor Kulübü Genç Kız Basketbol takımının arasındaki maç 7 Mart Pazartesi günü,  Düzce Bahçeşehir Spor Salonu’nda saat 15.00’te başlayacak.

DÜZCELİLERE BİZİ YALNIZ BIRAKMAYIN ÇAĞRISI

Düzce Atletik Gençlik ve Spor Kulübü yönetimi, Düzceli sporseverleri bu maça davet ederek “Bizim Kızları bu maçta yalnız bırakmayın. 7 Mart Pazartesi günü Bahçeşehir Spor Salonu’nda saat 15.00’te  tribünleri doldurun ve takımımıza güç verin.” mesajı verdiler.

HABER: Harun Can ŞERBETÇİ

Yorumlar (0)
15
parçalı bulutlu