banner851

banner955

Gençlikspor ve Poyrazspor Nereye Koşuyor

Düzce Gençlikspor ile Akçakoca Poyrazspor basketbol 2. liginde bu sezon oynadıkları ilk beş maçlarınıda kaybetti ve basketbol severleri hayal kırıklığı yaşatmaya devam ediyorlar.

Spor 16.11.2009, 18:18
128
Gençlikspor ve Poyrazspor Nereye Koşuyor
banner1032

Düzcespor amatör kümede oynarken profesyonel liglerde Düzce ilini çok başarılı bir şekilde temsil ettikleri için binlerce spor severeri peşinden sürükleyen Gençlikspor ile Poyrazspor geçmişini arıyor.

Basketbol ikinci liginde mücadele eden her iki temsilcimizde geçtiğimiz yıllarda hemen her sezon playoflara kalmayı başarmış ve ilimize playof heyecanları yaşatmışlardı elde ettikleri başarılarla arkalarındaki kitlelerin sürekli armasına neden olmuşlardı.

Oysa bu sezon beş hafta geride kaldı bu iki takımımızda galibiyet sevinci yaşayamadılar Düzce Gençlikspor ekonomik nedenlerden dolayı liglere katılıp katılmayacağı çok geç belli oldu ve kurduğu mütevazi kadroyla liglerde mücadeleye başladı oynadığı maçlarda pek bir varlık gösteremeyince ligin sonuna demir attı birde üstüne üstlük oynadığı maçlarda sayı ortalaması 20 olan Amerikalı oyuncusu sakatlanınca yerine yenisini aramaya başladı ancak maçlarıda devam ettiği için bu şanssızlık Kırmızı Lacivertlilerin elini kolunu bağladı Behçet Üner'in takımın başına gelmesiyle birlikte umutlanan taraftarlar bir an önce takıma takviye yapılmasını ve takımın başarılı günlere dönmesini bekliyor Akçakoca Poyrazspor ise Ahmet Madenci başkanlığında ve sağladığı ekonomik katkılarla kurulan kadroyla yeni sezon hazırlıklarına erken başlamasına rağmen Gençlikspor gibi 5 maçta beş yenilgi aldı.

Başkan Ahmet Madenci bizde Düzce'nin atkımıyız bize kimse neden sahip çıkmıyor ve destek vermiyor bunu anlayamıyoruz yalnız başımıza bırakılacaksak bizlerde çekiliriz ve liglerde böyle bir takım kalmaz dedi.

Her iki takımımızda bir an önce takviyelerle ve ilimizin maddi manevi desteği ile ayağa kalkmayı bekliyor.

Yorumlar (0)
16
hafif yağmur