banner851

banner955

Gençlikspor'da kadro tam

Türkiye basketbol 2. Ligi B Grubu' n da oynayan Nu-Door Düzce Gençlikspor Çanakkale Belediyespor ile yapacağı maçın hazırlıklarına devam ediyor.

Spor 29.10.2008, 15:45
231
Gençlikspor'da kadro tam

Türkiye basketbol 2. Ligi B Grubu' n da oynayan Nu-Door Düzce Gençlikspor Çanakkale Belediyespor ile yapacağı maçın hazırlıklarına devam ediyor. Geçen hafta İTÜ ile oynayan ve 82-67 maçı kaybeden NU-Door Düzce Gençlikspor' da sakat ve cezalı oyuncu bulunmuyor.

Hüseyin ' in İTÜ maçında sakatlanmasının ardından yapılan tedavisinde ciddi bir durum olmadığı tespit edildi. Antrenmanlara katılan Hüseyin' in Çanakkale Belediyespor maçında görev alması bekleniyor. İTÜ maçında Hüseyin 11 sayı ile oynadı. Sakat ve cezalı oyuncu bulunmamasının yanı sıra kendi saha ve seyirci avantajını da kullanmak isteyen Nu-Door Düzce Gençlikspor maça kesin galibiyet parolasıyla hazırlanıyor.

3 Puanla 9. sırada bulunan Nu-Door Düzce Gençlikspor 2 Kasım Pazar günü 18 Temmuz Kapalı Spor Salonu' nda Çanakkale Belediyespor ile yapacağı maçı alarak zirve mücadelesini devam ettirmek istiyor. Altıncı oyuncu kabul ettiği seyirciyi de maça bekleyen Nu-Door Düzce Gençlikspor'da tek hedef galibiyet.

banner844
Yorumlar (0)
21
parçalı bulutlu