banner851

banner614

Gençlikspor'un Rakibi Kaybetti

banner619

Ligde kalma mücadelesi veren Gençlikspor aynı durumdaki İstabul Büyükşehir Belediyespor'un kaybetmesiyle umutlandı ve Pazar günü Hacettepe maçının önemi dahada arttı.

banner846
Spor 12.03.2010, 19:48
117
Gençlikspor'un Rakibi Kaybetti
banner844

Düzce Gençlikspor ile İstanbul Büyükşehir Belediye arasındaki yarış devam ediyor.
Düzce Gençlikspor 18 Temmuz Spor Salonu'nunda lider Hacettpe Üniversitesiyle karşılaşacak temsilcimiz bu maçı mutlaka kazanması gerekiyor aksi bir sonuç küme düşmek anlamını taşıyor.
İstanbul Büyükşehir belediyespor'un yenilmesiyle artık galibiyet kaçınılmaz hale geldi.
Büyükşehir Belediye Gelişim Koleji ile yaptığı maçı 81- 69 kaybetti. Gençliskpor'un ligde kalması için rakiplerinde kaybetmesi gerekiyordu ve beklenen oldu.
İnanılmazı gerçekleştirmek isteyen kırmızı lacivertliler kendisini hiç yalnız bırakmayan seyircininden manevi destek bekliyor. Hacettepe Üniversitesinin yenmesi halinde şansının artacağı önemli maçta son çırpınışlarını yapan Düzce Gençlikspor son iki maçını kendisne yakışır bir şekilde galibiyet ile kapatmak istiyor. Zor şartlarda devam eden Düzce Gençlikspor imkansız için yapacağı maçta hem rakibinin kaybetmesiylede bulduğu moral ve seyirciden alacağı destek ile neden olmasın diyor. Bütün Düzce 18 Temmuz Spor Salonu'na bekleniyor.

Yorumlar (0)
27°
az bulutlu