banner851

banner614

GÖLYAKASPOR GENÇLERLE KAZANDI

Gölyakaspor bu hafta sonu oynadığı Üçköprüspor müsabakasını gençler ile oysa da maçı 5-2 üstün tamamlayarak hem müsabakayı hem de gençleri kazandı.

banner619
Spor 15.02.2016, 12:18
440
GÖLYAKASPOR GENÇLERLE KAZANDI
 Gölyaka ilçe sahasında oynan müsabakaya hızlı başlayan Gölyakaspor 5.dakikada ve 12.dakikada Musa ile 2-0 öne geçmeyi başardı. Gollerden sonra atak oynamaya devam eden Gölyakaspor 20.dakika Muhammet 40.dakikada Ferdi ile gollerine devam ederek fark 4’e çıkardı. İlk devrede bu skor ile bitti.

İkinci yarıya Üçköprüspor iyi başladı 55.dakikada bir gol bularak farkı üçe indirmesine rağmen 75.dakikada genç oyuncu Recep durumu 5-1 yapmayı başardı. Bu golden sonra Üçköprüspor bir gol daha atınca müsabaka 5-2 oldu. İlerleyen dakikalarda başka gol olmayın
ca müsabakayı Gölyakaspor 5-2 kazandı. Gölyakaspor Teknik sorumlusu Tevfik Keçeci kazandıkları için mutlu olduklarını çok genç oyunculara yer verdiklerini ve genç oyunculara yer vermeye devam edeceklerini söyledi. 

Spor servisi

banner844
Yorumlar (1)
Miasfir 6 yıl önce
Ne o Tewfik hoca?. Cavit baskanin mangirlari bittigi icin mi gencleri tercih etmektesin? Nihayet altyapiya (tabii var ise öyle bir sey) ilginin zamani geldi yani...Galibiyet icin tebrikler. Aynenböyle devam!