banner851

banner614

GRUPLAR BELLİ OLDU

banner619

Bölgesel Amatör Lig'de birden fazla grupta takımı olan illerin kuraları bugün çekildi. Buna göre gruplar şu şekilde oluştu: Toplam 4 takım 3.lige çıkacak.

banner846
Spor 31.05.2021, 16:15
844
GRUPLAR BELLİ OLDU
banner844

1. BÖLGE

1. Grup: Alibeyköyspor, Beykozspor, Cevizli Anadoluspor, Bağcılarspor
2. Grup: Sultangazispor, Dudulluspor, Uzunköprüspor
3. Grup: Maltepespor, Bulvarspor, Kilimli Belediyespor
4. Grup: Erenlerspor, Hendekspor, Karasuspor
5. Grup: Başiskele Doğantepespor, Hereke Yıldızspor, Kullar 1975 SK, Değirmenderespor
6. Grup: Yuvacıkspor, Karamürselspor, Çilimli Belediyespor
7. Grup: Kafkasspor, Mustafakemalpaşa Belediyespor, Elmasbahçelerspor, Görükle İpekspor
8. Grup: Gülbahçespor, Nilüfer 2021 SK, Bigaspor


2. BÖLGE

1. Grup: Buca Zaferspor, Yeşilovaspor, Torosgücü, Torbalıspor
2. Grup: İzmirspor, Aliağa Futbol AŞ, Çiğli Belediyespor
3. Grup: Ahmetli Belediyespor, BH Ramanlıspor, Manisa Sanayispor, Yunusemre Belediyespor
4. Grup: Azotspor, Tavşanlı Linyitspor, Ayvalıkgücü
5. Grup: Anadolu Üniversitesi SK, Eskişehir Yunusemrespor, Bayırköyspor
6. Grup: Akşehirspor, Gölyazı Belediyespor, Isparta 32 Emrespor
7. Grup: Bucak Oğuzhanspor, Yeşilova Belediyespor, Kepez Belediyespor
8. Grup: Sökespor, Kuşadasıspor, Bolvadin Belediyespor, İscehisarspor


3. GRUP

1. Grup: Çamlıhemşin Belediyespor, Rize Özel İdarespor, Salarhaspor
2. Grup: Tonya Doğanspor, Sebat Gençlikspor, Ordu 1967 SK, Ünye 1957 SK
3. Grup: Atakum Belediyespor, Boyabat 1868 SK, Kastamonu Özel İdarespor
4. Grup: Niksar Belediyespor, Erbaa Gençlikspor, Amasya 1968 SK, Merzifonspor
5. Grup: Talasgücü, Kayseri EMAR FK, Cumhuriyet Üniversitesi SK, Çimentospor
6. Grup: Mersin İY 1925, Düziçispor, Suvermez Kapadokyaspor
7. Grup: Sincan Belediyespor, Ankara DSİ, Ankara TKİ
8. Grup: Abantspor, Kurşunlu Belediyespor, Bartınspor


4. GRUP

1. Grup: 5 Temmuz İskenderunspor, Antakya Belediyespor, Ankas SK
2. Grup: Türkoğlu Belediyespor, Elbistanspor, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor, Viranşehir Sanayispor
3. Grup: Bismil 21 Sportif, Silvan Belediyespor, Diyarbakırspor, Çınar Belediyespor
4. Grup: Bağlar Belediyespor, Mazıdağı Fosfatspor, Batman 72 Belediyespor
5. Grup: Muş Belediyespor, Menderesspor, Van Yolspor
6. Grup: Fırat Üniversitesi SK, Ulalarspor, Karlıova Yıldırımspor
7. Grup: Güroymakspor, Kurtalanspor, 1960 Silopispor
8. Grup: Yakutiyespor, Erzurum İdmanocağı, Doğubeyazıt Belediyespor, 76 Iğdır Belediyespor

Üçüncü Lig'e çıkmak nasıl olacak?
Her grup lideri ikinci kademeye çıkacak. İkinci kademede her bölgenin 8 grup birincisi tarafsız sahada tek maç eliminasyon sistemine göre karşılaşacak. Eşleşmeler şöyle olacak:

ÇEYREK FİNAL                                      YARI FİNAL
1. Grup Birincisi-2. Grup Birincisi (A)    A grup birinci B ile

3. Grup Birincisi-4. Grup Birincisi (B)    C grup birinci D ile oynayacak.

5. Grup Birincisi-6. Grup Birincisi (C)

7. Grup Birincisi-8. Grup Birincisi (D)

Yorumlar (0)
21°
parçalı bulutlu