banner851

banner614

“Güçlü bir kadroya sahibiz.”

Düzcespor Başkanı Mustafa Yılmaz, sezon açılışı sırasında yaptığı açıklamada, karşılaşmalarda iyi maçlar çıkaracağı konusunda takımına güvendiği mesajını verdi.

banner619
Spor 25.08.2009, 19:10
221
“Güçlü bir kadroya sahibiz.”

Düzcespor Başkanı Mustafa Yılmaz, sezon açılışı sırasında yaptığı açıklamada, karşılaşmalarda iyi maçlar çıkaracağı konusunda takımına güvendiği mesajını verdi. Mustafa Yılmaz, Başkanlığa geldikten sonra oluşturduğu yönetim ve yaptığı transferlerle yeni sezona takımı hazır hale getirdi. Sezon açılışında gerçekleşirken, Düzcespor Başkanı Mustafa Yılmaz takım hakkındaki görüşlerini , camiadan olan beklentilerini dile getirdi.
Düzce'ye yakışan yeni bir takım kurduklarını söyleyen Mustafa Yılmaz, ayrıca herkesin keyifle izleyeceği rahat maçlar yapacaklarını kaydetti. İyi bir yönetim sergileyeceklerine değinen Yılmaz, Milletvekilleri, Vali, Belediye Başkanı, esnaf ve taraftar tüm Düzcelilerden destek istedi. Kendilerine güven duyulmasını isteyen Düzcespor Başkanı Mustafa Yılmaz, hep beraber çok güzel başarılara imza atacaklarına inandığını söyledi. Ayrıca Mustafa Yılmaz maç cezalarının olduğunu hatırlatarak 7-8 hafta Düzce'de maç oynayamayacaklarını kaydetti. Dışarıda yapılacak olan maçlarda da ellerindeki kadroyla iyi maçlar çıkaracaklarına inandığını vurguladı. Buna halkında inanmasını istediğini belirten Yılmaz, yeni sezonun herkese hayırlı olmasını diledi.


banner844
Yorumlar (0)