banner851

banner955

“HAZIRLIK MAÇLARI ÖLÇÜDÜR.”

29 Temmuz’dan bu yana Bolu’da kamp yapan ve bu süre içinde iki de hazırlık maçı oynayan Düzcespor’un Teknik Direktörü Ercüment Çoşkundere Öncü TV Spor Servisine özel açıklamalarda bulundu. Çoşkundere, Yeni bir takım olduklarını, yavaş yavaş iyi bir takım olacaklarını söyleyerek,” 2 maçta da görüldüğü gibi çok pozisyon vermeden pozisyonlara giriyoruz. Atabilirdik, yiyebilirdik. Olur bunlar. Ama yeni bir takımız. Onu biliyoruz. Çocuklar fiziksel anlamda çok yüklüler. Bir yorgunlukları var. “ ifadesinde bulundu.

Spor 05.08.2022, 12:25
617
“HAZIRLIK MAÇLARI ÖLÇÜDÜR.”
banner986

 “ İYİ YOLDAYIZ.”

Teknik adam Ercüment Çoşkundere, Kırklarelispor ile son bir hazırlık maçı oynayacaklarını da belirterek, “ Kırklarelispor ile yapacağımız  bu maçtan sonra antrenman sayısı teke düşecek. O süreçte daha iyi ve diri bir takım olacağımızı düşünüyoruz. İyi yoldayız buna inanıyorum, iyi bir takımız.” dedi.

 “2. LİG’DE HEDEF KOYMAK İSTİYORUZ.”

“Hazırlık maçları bizlere bir ölçüdür, oyunculara da ölçüdür ve sizlere de ölçüdür. Sonuçta, 3. Lig’den çıkma bir takım. 2. Lig’de hedef koymak istiyoruz. Bu gerginlikler oyunun içinde olacak. Oynadığımız Kocaelispor ve Sarıyer takımları deneyimli takımlar. Şeklinde açıklamasını sürdüren Çoşkundere, “Bu ligin seviyesi ile alakalı oyuncular kendilerini değerlendirecek, bizde kendimizi değerlendireceğiz, inşallah iyi bir takım olacağız. O ışığı veriyoruz. Takım olmak kısa bir süre işi değil. Yaklaşık 25 günlük bir çalışma var. 25 gün çok kısa bir süre ama maça hazırlanacağız.” İfadesinde bulundu.

Ayın 6’sında Bolu kampının biteceğini sözlerine ilave eden Çoşkundere, açıklamasını şöyle tamamladı. “Düzce’ye dönüyoruz. 7 Ağustos’ta Topu Yaylası’nda Kırklarelispor ile oynayacağız, o maçın saati orada sis olduğu için 16.00 olarak belirlendi. 8 Ağustos sabahı oyunculara test yaptıktan sonra izin vereceğiz. Ayın 11’inde de tekrar toplanacağız ve 2 hafta sonra oynayacağımız lig maçına kadar iyi bir takım olmak istiyoruz. “

Haber: Harun Can Şerbetçi. –Foto: Selman Bozoğlu.

banner844
Yorumlar (3)
Yorumcu 5 gün önce
Oyuncular hocayı sevmiyorsa kosmazlar.keske eski hocayla anlassalardi yine
Eyüp 6 gün önce
Ya ŞAMPİYONLUK ya ŞAMPİYONLUK başkası kesmez..Başarılar takıma
Serkan aybakan 6 gün önce
ERCÜMENT HOCA ELİNE İYİ TOPÇULAR VERİLDİ ALINDI DA İYİ DE PARA HARCANDI TRANSFER İSTEKLERİN DE YAPILDI BU TSKIM BU YIL ŞAMPİYON OLMALI YAPMALISIN DA BU NEDENLE GETİRİLDİN ŞAMPİYON YAPAMASSAN KUSURA BAKMA HOCA DA GİDERSİN PLANINI PROĞRAMINIZ ONA GÖRE YAP
25
açık