banner851

banner955

HAZIRLIK MAÇLARININ TARİHİ DE BELLİ OLDU

2021-2022 futbol sezonuna şampiyonluk hedefiyle yola çıkan ve kadrosunu yeni transferleriyle güçlendiren Düzcespor’un Şıralık Tesisleri’ndeki 2. Etap kamp dönemi sona eriyor. Takımımızın, 3. kamp döneminde yapacağı hazırlık maçlarındaki rakipleri de belli oldu. Üç takımın belli olduğu hazırlık maçlarının sayısının artırılması için temasların sürdüğü belirtildi.

Spor 31.07.2021, 13:48
418
HAZIRLIK MAÇLARININ TARİHİ DE BELLİ OLDU

Teknik Direktör Yavuz İncedal ve yardımcılarının nezaretinde yeni sezon için   iki ayrı kamp dönemi yaşayan   ve önceki gün Bandırmaspor ile hazırlık maçının ardından Şıralık’taki Tesisleri’ne dönen Düzcespor’da futbolcular ve teknik kadro, izine ayrılacak.

Kırmızı- lacivetli ekibimiz, üç gün izin yaptıktan sonra Düzce’ye dönecek. Takımımız daha sonra 6 Ağustos’ta Bolu Termal Otel’de 3. Etap kampa girecek.

SEZON AÇILIŞINA SAKARYASPOR GELECEK

Düzcespor’un Bolu Termal Otel’de yapacağı kampta hazırlık maçlarının tarihi de belli oldu. Kırmızı lacivertliler 6 Ağustos 2021 Cuma günü Bolu Termal Otel’de 3. etap çalışmalar için kampa girecek. Düzcespor,8 Ağustos 2021 Pazar günü Bolu Termal Otel’de Karaköprü Belediyespor ve 11 Ağustos 2021 Çarşamba günü Somaspor ile hazırlık maçları oynayacak. Düzcespor sezon açılışı maçında Düzce 18 Temmuz Şehir Stadı’nda Sakaryaspor ile oynayacak.

banner844
Yorumlar (1)
MEHMET 1 yıl önce
İdeal kadroya karar verilip bol bol hazırlık maçları oynayalım ve transfer sezonu bitmeden aksayan bölgelere takviye yapalım.Sil baştan yeni bir takım kuruldu.Bu işin sonu 2.ligde olabilir hüsranda olabilir.İnşAllah takım oturur, uyum sağlar ve bu grubu ezip geçeriz.
15
açık