banner851

banner614

HER İHTİMALİ DÜŞÜNMELİYİZ

banner619

TFF 3. Lig 4. Gruptaki ilk 4 takım şampiyonluk iddiasını sürdürüyor. Spor otoriteleri aradaki puan farkının yakın olması nedeniyle ligin sonunda şampiyonluğun averaja kalabileceği düşünülüyor.

banner846
Spor 06.04.2021, 11:08 06.04.2021, 11:10
844
HER İHTİMALİ DÜŞÜNMELİYİZ
banner844

Grubumuzda kalan son 5 haftada takımlar kıyasıya şampiyonluk mücadelesi içinde yarışıyor. Takımlar son maçlarında puan farkı olmadığı için averaj hesabına başladı. Düzcespor sezon sonunda Adıyamanspor ile aynı puanda ligi bitirdiğinde Adıyamanspor’un şampiyon olacak. Aksaray Belediyespor ile de oynayacağı ikinci maç sonrasında belli olacak. Bursa Yıldırımspor ile ilk maçını 2-ikinci maçını ise Düzcespor 4-2 kazandığı için averajların eşitlendi. Bu iki takımın aynı puanda ligi bitirmesi halinde genel gol averajına bakılacağı öğrenildi. Buna istinaden her golün ayrı bir değerinin olduğu söylenirken Düzcespor’un tek hedefini işi averaja bırakmadan şampiyonluk olduğu söyleniyor.

DÜZCESPOR'UN KALAN MAÇLARI

Temsilcimiz Düzcespor yarın Kelkit Belediyespor’u evinde ağırlıyor. Kırmızı lacivertli ekip Kelkit maçından sonra 31. haftada 68 Aksaray Belediyespor deplasmanına konuk olacak. Aksaray deplasmanından döndükten sonra Düzce 18 Temmuz Stadyumunda Bergema Belediyespor ile oynayacak Düzcespor, bu müsabakadan sonra Modafen FK deplasmanına çıkacak. Düzcespor son maçını ise iç sahada Kırıkkale B.A. ile oynayarak sezonu tamamlayacak.

Yorumlar (2)
TUNÇ 4 ay önce
Bu sezonun en önemli iki maçına çıkıyoruz...Önce Kelkit belediyespor ile içerde, daha sonra Aksaray belediyespor ile deplaamanda oynayacağız...Bu iki maçı alırsak kalan 3 maçın daha kolay olacagını düşünüyorum...Bütün takım 5 te 5 hedefine kitlenip şampiyonluğu şehrimize getirmeli...
TARAFTAR 4 ay önce
Akasaray maçından puan yada pauanlar gelirse averaja kalmaz 1 puan farkla DÜZCESPOR İpi göğüsler.