banner851

banner955

İNADINA ŞAMPİYONLUK…

Düzcespor Yönetim Kurulu, başarılı teknik adam Mustafa Sarıgül’ün raporu doğrultusunda nokta transferlere yöneleceği öğrenildi.

Spor 27.07.2020, 11:16
693
İNADINA  ŞAMPİYONLUK…

Düzcespor Yönetim Kurulu’nun başarılı teknik adam Mustafa Sarıgül’ün raporu doğrultusunda nokta transferlere yöneleceği öğrenildi. Düzcespor Yönetim Kurulu yapacağı nokta transferlerle yine zirveye oynayacağı oturmuş ve kadroya yapılacak transferle ligin tozunu atmayı  planladığı açıklandı. Düzcespor Yönetim Kurulu savunmaya 3, orta sahaya 3, ileri uça ve kanatlara 3-4 oyuncu alacağı gelen haberler arasında yer alıyor.

BAZI KESİMLERE İNAT…

Düzcespor’un olduğunu farkında olmayan bir kesin insanlara inat Düzcespor Yönetim Kurulu yeni yönetimle yeni takviyelerin yapılacağını duyururken yeni sezonda daha güçlü Düzcespor ve daha güçlü bir yönetim ile girmek istediği öğrenildi.

DÜZCESPOR BÜTÜN KESİMLERİ BİR ARAYA GETİRİYOR

Düzcespor, Düzce ilinin tek takımı olurken siyasi ve sivil toplumları bir araya getirdiği biliniyor. Oynanan maçlarda parti ayırmaksızın taraftarların stadyumu doldurduğu gözlerden kaçmazken, Düzcespor çatısı altında birleşen siyasi ve sivil toplumları Düzcespor’un başarılı dönemlerinde resim karelerine girmekten kaçınmadığı biliniyor.

Yorumlar (0)
26
açık