banner851

banner955

İNCEDAL:HEDEF, YENİ SEZONDA İLK 5’TE YER ALMAK

Düzcespor’un Eski Teknik Direktörü Yavuz İncedal, 3. Lig ekiplerinden Çankaya Futbol Kulübü ile her konuda anlaşarak 1+1 yıllık sözleşmeye imza attı. Başarılı Teknik Adam Yavuz İncedal,Öncü Habere yaptığı özel açıklamada, “Çankaya Futbol Kulübünde yine Düzcespor’da görev yaptığı teknik ekibiyle birlikte görev yapacaklarını, amaçlarının da yeni sezonda Çankaya Futbol Kulübü Takımını ilk 5 takım arasına sokmak olduğunu” ifade etti.

Spor 17.06.2022, 14:50 17.06.2022, 14:58
899
İNCEDAL:HEDEF, YENİ SEZONDA İLK 5’TE YER ALMAK

AYNI EKİP,1+1 YIL GÖREV YAPACAK

Düzcespor ile sözleşmesini sonlandırdıktan hemen sonra Ankara’nın  3. Ligdeki temsilcisi   Çankaya Futbol Kulübü anlaşan deneyimli teknik adam Yavuz İncedal, 1+1 yıllık sözleşmeyi imzaladı.   Çankaya Futbol Kulübü Başkanı Maaruf Güneş ile karşılıklı sözleşmeye imza atan  Yavuz İncedal,  Düzcespor’da  birlikte  çalıştığı  teknik kadro ile yeni görevine başlayacak. 

 

YENİ SEZON’DA EN İYİ SONUCUN PEŞİNDE OLACAKLAR

Öncü Habere Özel açıklamalarda bulunan deneyimli teknik adam Yavuz İncedal, “Çankaya Futbol Kulübünün hedefinin yeni sezonda en iyi sonucu elde ederek, lig bitiminde en az ilk 5 arasında yer almak olduğunu” ifade etti.

  Haber: Harun Can Şerbetçi

Yorumlar (6)
Bozkurt 6 ay önce
YILMAZ DENİLEN ARKADAŞ SENİDEMİ BODRUMA İNDİRDİLER KÜÇÜKKEN, NE KADAR ÇOK İNCİTMİŞLER SENİ 23 YIL SONRA ŞAMPİYONLUK GETİRMİŞ BİR HOCA,BU ALEMİN EN DÜRÜST KAREKTERLİ ADAMINA LAF SÖYLETMEYİZ KIRMIZI ŞİMŞEKLER OLARAK ENİŞTEMİZE LAF YOK, İYİ ÖĞREN DOĞRULARI YAZ DOĞRUYU ÖĞRENİRSEN UTANIRSIN SONRA YAlancı SENİ..
Kırmızı şimşekler 6 ay önce
8 şampiyonluk ve düzgün karekter 23 yıl sonra gelen şampiyonluğun hocası adam gibi geldi adam gibi gitti Düzceye gelmiş en kariyerli hoca birde tanısanız efendi,mütevazi yardımsever bir kişilik..
Yönetici 6 ay önce
Yılmaz rumuzlu arkadaşımız eşi Düzceli hampinaz köyünden köyünden ve TAYMAZLARailesinin kızı ve Çerkez Hocamıza haksızlık yapmışın yazmayım dedim ama bil güzel kardeşim…
Yılmaz 6 ay önce
Umarım şimdide eşinin Ankaralı olduğunu söylemez hangi ile gitse eşinin oralı olduğunu söylüyor.Buna defalarca şahit oldum.
Serdar okcu 6 ay önce
YOLUN AÇIK OLSUN YAVUZ İNCEDAL, HER ZAMAN KALPLERDESİN İYİ HOCA,KALİTELİ İNSAN..
Tribün 6 ay önce
SİZİN GİBİ BİR HOCAYI KAYBETTİĞİMİZ İÇİN ÜZÜLDÜK AMA SİZİN GİBİ SAĞLAM KAREKTERLİ BAŞARILI BİR İNSANİ DA TANIDIĞIMIZ İÇİN MUTLUYUZ, YOLUNUZ AÇIK VE GÜZEL OLSUN YAVUZ HOCAM..
Yeni Sayımız