banner851

banner614

İYİ YOLDAYIZ

Düzcespor U 19 Teknik sorumlusu Kenan Şereflioğlu Düzce Öncü Televizyonun sportmence programına telefon ile katılarak şunları söyledi.

banner619
Spor 27.01.2016, 14:16
396
İYİ YOLDAYIZ

 Sezon başı çalışmalara geç başladıklarını ayrı ayrı yerlerden gelen oyuncularla uyum sorunu yaşadıklarını belirten Şereflioğlu ancak bu uyum sorununu atlattıktan sonra takım olma yolunda iyi yola girdiklerini söyledi. Şereflioğlu zaman zaman  Düzcespor ile çift kale müsabaka yaptıklarını ve bunun da kendileri adına iyi bir gelişme fırsatı olduğunu söyledi.Düzcespor U 19 takımının Teknik sorumlusu Kenan Şereflioğlu ikinci yarı takımlarına yeni katılan oyuncular olduğunu ve bu yeni oyuncular takıma katkı yaptıklarını ifade ederek  ileriki senelerde bu alt liglerden Düzcespor'un kazançlı çıkacağını ve Düzcespor formasını giyecek çok oyuncu olacağını dile getirdi.

 Şereflioğlu bu hafta yenildikleri Sakaryaspor U 19 takımına karşı çok iyi mücadele ettiklerini  aynı mücadeleyi diğer takımlara karşı yapmaları halinde iyi sonuçların kendiliğinden geleceğini söyledi.

banner844
Yorumlar (1)
Archimed 6 yıl önce
Sonun da dogru kisiyi bulmuslar.