banner851

banner614

“KAFALARI DEĞİŞTİRMEMİZ LAZIM”

banner619

2015-2016 ve 2016-2017 futbol sezonunda Düzcespor Akademi Takımları’nda görev yapan teknik direktör Kenan Özen Düzcespor ile ilgili açıklamalarda bulundu.

banner846
Spor 15.11.2017, 11:26
658
“KAFALARI DEĞİŞTİRMEMİZ LAZIM”
banner844

Düzcespor Akademi Takımları’nda görev yapan teknik direktör Kenan Özen, Düzcespor kulübünün iki yıldır yürüttüğü alt yapıyı kapattığını söyleyerek, “Bunun bedelini kimin ödeyecek” diye sordu.

Kenan Özen alt yapıda bulunan birçok oyuncu için, “Birçoğu başka takımlara gitti. Bu oyuncuları 4-5 yıl sonra üst liglerde göreceğiz. Bu oyuncuları bir daha alma imkanımız hiç kalmayacak. Taşıma suyla değirmen dönmez.” dedi.

Düzcespor’un Akademi Ligi’ne girmesinin maliyetinin çok fazla olmadığını söyleyen Özen, TFF’nin bu yıl takımları Bölgesel Lige göre böldüğünü ifade etti.
Özen son olarak, “Uzun yıllar önce Düzcespor futbol takımında ve Kervan Doğsan takımlarında birçok Düzceli oyuncular oldu. Bizler bu düşünce ile hiçbir şey yapamayız kafaları değiştirmemiz gerek.” diye konuştu.

Yorumlar (4)
Alperen 4 yıl önce
Düzceye ne verdinizde ne bekliyorsunuz yıllardır o onun adamı bu onun adamı alt yapı hep aynı adamlrın çevresinde dönüp duruyor farklı hocalar gelsin torpili sevmeyen adamcı olmayan bak ozaman nasıl adam çıkıyor Üstlere...
Duzcesporrrr 4 yıl önce
Beykoyden Enes i aldı çocuk futbolu unuttu BAL da fuull oynayan adamı koreltiler duzcenin çocuğuna güvensinler artık futbolcu oynatmadan fulbolcu yetişmez
Amatör sporcu 4 yıl önce
Bırak bu işleri Kenan özen Düzenin en kıymetli hocalarondan
Aydinpinar 4 yıl önce
Kaç senedir hocalık yapıyorsun a takima kaç tane oyuncu çıkardın altyapıdan ne anlatıyorsun kenan hoca