banner851

banner955

KAR SAFARİ NEFES KESTİ

Düzce Safari Off-Road Kulübü'nce 30 arazi aracının katılımıyla "kar safarisi" düzenlendi. DÜSOF üyesi 110 kişi, konvoy halinde Kaynaşlı ilçesinde bulunan Topuk Yaylası, Sakarca ve Oflu yaylalarına ulaştı. Deniz seviyesinden bin 400 metre yükseklikteki yaylalara çıkanlar, yolculukta adrenalin dolu anlar yaşadı.

Spor 21.01.2019, 11:09 22.01.2019, 18:50
2917

Düzce Safari Off-Road Kulübü'nce (DÜSOF) 30 arazi aracının katılımıyla "kar safarisi" düzenlendi.Düzce Belediyesi önünde toplanan DÜSOF üyesi 110 kişi, konvoy halinde Kaynaşlı ilçesinde bulunan Topuk Yaylası, Sakarca ve Oflu yaylalarına ulaştı.Deniz seviyesinden bin 400 metre yükseklikteki yaylalara çıkanlar, yolculukta adrenalin dolu anlar yaşadı.Kar kalınlığının yaklaşık 1 metre ölçüldüğü bölgede mücadele edenler, kar yağışı altında oyun havası eşliğinde eğlendi. DÜSOF Başkanı Mehmet Albayrak, gazetecilere yaptığı açıklamada, doğayı sevdiklerini, her hafta etkinlik yaptıklarını, özellikle de kar yağdığında yerlerinde duramadıklarını ifade etti. Yaylalarda güzel bir gün geçirdiklerini belirten Albayrak, "Zonguldak ve birkaç ilimizden konuklarımız vardı. Yolda kalan arkadaşlarımızı buraya kadar ulaştırdık. Yollar kar ile kapalıydı açmayı başardık. Güzel etkinliğimizi kazasız bir şekilde tamamladık. Katılımcıların tamamı büyük keyif aldı." diye konuştu.
(AA)

 

Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

banner844
Yorumlar (9)
Kieros 4 yıl önce
Paralı sporu gariban evde market hesabını düşünme safarisine devam
yeşil düzceli 4 yıl önce
Doğaya Saygılı olmak ve Zarar vermemek koşulu ile gidin gezin eğlenin fakat bu kadar yaygara yapıp onlarca resmi paylaşmanın kime faydası var. Zira birkaç sene sonra sayenizde o güzelim yaylalarda adım atacak yer bulamazsınız. Örnek Ayder,Uzungöl vs hepsi bitmiş .
Sezgin 4 yıl önce
Kimileri evine ekmek götüremez kimileride parayı nasıl ezelim diye elinden geleni yapıyor nasıl bir ülke olduk
KÖYLÜ 4 yıl önce
YAYLA YOLLARININ İÇİNE ETTİNİZ YALNIZ
tatava 4 yıl önce
tamda arazi aracına uygun bir cevap olmuş.
möylü 4 yıl önce
Köylü bu insanlar yaban hayvanlarınıda yemliyorlar.Tatava yapma..
İBRAHİM 4 yıl önce
BU memlekette gerçekten kriz varmı ?
Yiğit Eren 4 yıl önce
Bazıları asgari ücretle ay sonunu nasıl getireceğinin hesabını yapıp durur, bazıları macera, zevk peşinde atlar jipe kendini yayla yollarına vurur.
Q 4 yıl önce
Yerelde harikasınuz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
21
açık