banner851

banner955

KARAR ÇIKTI

Düzce 1.Amatör’de oynanan ve maçın 76.dakikasında hakem tarafından iptal edilen Beçispor- Kurtsuyu müsabakası için Ankara Disiplin Kurulu kararını verdi. Play Off maçlarının ise Pazar günü (25 Şubat) başlayacağı açıklandı.

Spor 21.02.2018, 12:11 21.02.2018, 12:38
403
KARAR ÇIKTI

Yaşanan bu olaya Düzce Tertip Komitesinin karar veremeyip Ankara Disiplin Kuruluna gönderilmesi tepkilere yol açmıştı. Ankara Disiplin Kurulunun Berçispor-Kurtsuyu müsabakasını için verdiği karar ise 3-0 Beçispor lehine oldu. Play Off maçlarının hafta sonu başlayacağı duyuruldu.

Cumartesi günü Nurettin Zafer sahasında oynanacak müsabakalar şöyle; Saat 13.00’da Aydınpınarspor-Üçyolspor, saat 15.00’da Activo Yapı Kuzey Yıldızı-Akçakocaspor müsabakaları oynanırken, Yığılca ilçesinde saat 16.00’da Yığılcaspor-Düzce Belediyespor müsabakası, Cumayeri ilçe sahasında saat 16.00’da Cumayeri Belediyespor-Bahçeköyspor takımları karşı karşıya gelecek.

Nurettin Zafer Sahasında Pazar günü seyirci karşısına çıkacak müsabaklar ise şu şekilde; saat 13.00’da Yazıpınarspor-Aziziyespor, saat 15.00’da Özbalatlıspor-1934 Selamlarspor müsabakaları oynanırken, Gölyaka ilçe sahasında Gölyakaspor-Hamidiyespor müsabakası, Kaynaşlı ilçesinde saat 13.00’da Pandul İnşaat Elmacıkspor-Kirazlıspor maçları oynanacak.

İlk kez seyircisiz oynanan Çilimli Belediyespor-Cumayeri Belediyespor maçının ardından Elmacıkspor-Kirazlıspor maçının da seyircisiz oynanacağı açıklandı.

 

Yorumlar (7)
Oski 5 yıl önce
3 tane polisin görevli olduğu amatör maçta seyircisiz nasıl maç oynatılacak biri yapabilirmi izahını
murat 5 yıl önce
Hakeme saldırı sebebiyle tatil olan maçların kararını o ilde hiçbir kurul veremez,talimatlar net.
MURAT 5 yıl önce
akçakocalı;hangi il örnek versene,boş boş işkembeden atma.
Akcakocalı 5 yıl önce
Diğer illerde veriliyorsa Düzce ilinde neden verilmiyor bırakın yalakalığı hep aynı grup
Amatör sporcu 5 yıl önce
Karar çok geç alındı disiplin kurulu bu kararı alabilirdi takımlar ha,ir dgil transfer yapamadılar
ali 5 yıl önce
yalan söylüyorsun,tek derdin ortalığı karıştırmak,devam et.
Ali 5 yıl önce
Bu maçların kararını komite alamaz,noterden kağıt mı getirelim.
22
açık