banner851

banner955

KAYNAŞLI BELEDİYESPOR HAZIRLIKLARA BAŞLADI

2021-2022 Düzce Süper Amatör Futbol Sezonunda B grubunda yer alan Kaynaşlı Belediyespor, 6 Kasım’da başlayacak maçlar için çalışmalarına Belediye Başkanı Birol Şahin’in başlama vuruşu ile start verdi. Yeni sezona şampiyonluk iddiasıyla hazırlanan ve kadrosunu güçlendiren borda- mavili ekip, Teknik Sorumlu Kadir Kabacı ve Yardımcısı İsmail Mert nezaretinde antrenmanlarına devam ediyor.

Spor 19.10.2021, 12:47
391
KAYNAŞLI BELEDİYESPOR HAZIRLIKLARA BAŞLADI

Kaynaşlı Belediyespor, 6 Kasım’da başlayacak olan 2021-2022 Düzce Süper Amatör Küme’nin hazırlıklarına başladı. Bordo-mavili ekibin ilk antrenmanına Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin de katıldı.

Yeni sezona hazırlık antrenmanlarına başlaması nedeniyle Kaynaşlı Belediyepsporlu yöneticilerin, teknik kadronun ve futbolcuların hazır bulunduğu statta başlama vuruşunu Başkan Şahin yaptı. Kaynaşlı Belediyespor’a her zaman destek verdiklerini, vermeye de devam edeceklerini ifade Şahin, “Takımımıza yeni sezonda başarılar dilerim” dedi.

Güçlendirilmiş kadrosuyla Teknik Sorumlu Kadir Kabacı ve Yardımcısı İsmail Mert nezaretinde yeni sezon çalışmalarında devam eden Kaynaşlı Belediyespor’un ilk haftaki rakibi ise Aziziyespor olacak.

Kaynaşlı Belediyespor’un yer aldığı B grubunda ise  Kabalakspor, Eminaçmaspor Beçispor, Aziziyespor, Düzce81spor ve Aydınpınarspor da bulunuyor.

 HABER: Harun Can ŞERBETÇİ

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız