banner851

banner614

KAYNAŞLISPOR-BEYKÖYSPOR

Bölgesel Amatör Ligi(BAL) temsilcilerimiz hafta sonu oynayacağı maçlarda hedefini çizdi. Kaynaşlı Belediyespor ve Beyköy Belediyespor oynayacağı maçlarda sahaya üç puan için çıkacaklar.

banner619
Spor 09.12.2017, 14:34
392
KAYNAŞLISPOR-BEYKÖYSPOR

BAL’da hafta sonu oynanacak maçlarda Kaynaşlı Belediyespor yarın(10 Aralık) saat 14.00’de Kütahya Tavşanlı Linyitspor ile karşı karşıya gelecek. Müsabaka için tüm hazırlıklarını tamamlayan Kaynaşlı Beldiyespor müsabaka için bugün Kütahya’ya gidip kampa gireceği öğrenildi. Bu müsabakayı İstanbul bölgesinden Ahmet Can, Ali Rıza Kuzucu, Doğancan Mercan ve Volkan Gündoğdu hakemleri yönetecek. Kaynaşlı Belediyespor’da cezalı ve sakat oyuncu bulunmuyor. 
 
Beyköy Beldiyespor ise yarın (10 Aralık) Şıralık 2 nolu sahada saat 14.00’de Kütahya Moymulspor ile müsabakaya çıkacak. Beyköy Belediyespor kendi tesislerinde kampa girerken Beyköy Belediyespor teknik direktörü Tuğrul Duru müsabakadan 3 puan ile ayrılmak zorunda olduklarını ifade etti.

Teknik direktörü Tuğrul Duru: “Çalışmalar neşeli geçti. Oyuncuların moralleri iyi. Amaç maçı kazanmak” dedi.

Beyköy Belediyespor Moymulspor maçını İstanbul bölgesinden Abdülkadir Düzgün, Erhan Tuna, Alican Uz ve Samet Tükenmez yönetecek.

Yorumlar (0)