banner851

banner955

KENTİN TAKIMINA SAHİP ÇIK

2019-2020 futbol sezonunda yönetim kurulu ilkyarının sonlarında Düzcespor’u devraldı. Kapoğlu’nun başkanlığında Düzcespor’un bütün borçlarının ödendiği biliniyor.

Spor 25.08.2020, 14:23 25.08.2020, 14:42
924
KENTİN TAKIMINA SAHİP ÇIK
banner1032

Düzcespor yönetim kurulu göreve gelir gelmez transfer yasağını kaldırdı. Bütün borçları ödenmesiyle Düzcespor, Kapoğlu’nun başkanlığı ile birlikte rahat bir nefes aldı.

2020-2021 futbol sezonunda tek amacın şampiyonluk olduğu açıklanırken “Düzce kentin takımına sahip çık” sözleri dile getirilmeye başladı. Dün gece yayınlanan Mustafa Yıldırım’ın sunduğu “Sportmence” programına konuk olarak katılan Salih Albayrak ve Fatih Uçar Düzcespor’un bir üst lige çıkması için Düzce ilinin kenetlenmesi, bütün sivil toplum kuruluşlarının ve mülki amirlerinin Düzcespor çatısı altında birleşmesi için çağrıda bulundular.

Ayrıca Düzcespor’un Düzce ilinin takımı olduğu ve Düzcespor’un şampiyon olması halinde resim karelerine girecek birçok kişinin olacağını, yeni sezonda Düzcespor’un şampiyon olacağına inandıklarını ifade ettiler.

Salih Albayrak ve Fatih Uçar tarafından Düzcespor’un mutlaka kalıcı gelirlerinin olması gerektiğine dikkat çekerek, “Düzcespor’un kulüp olabilmesi için alt yapı ve gelir şart” ifadeleri kullanıldı. Fatih Uçar son olarak, “Alt yapı idmanlarına Düzcespor’un ivedilikle başlaması gerekiyor” dedi.

                                                        

Yorumlar (1)
Spor sever Aydın kara 2 yıl önce
Çok doğru kentin takımına sahip çımılsın vekiller bilhas sa.
29
açık