banner851

banner955

KIRMIZI LACİVERTLİ TARAFTAR TAKIMINA SAHİP ÇIKIYOR

24 Nisan Pazar günü Düzce 18 Temmuz Stadında oynanacak olan Düzcespor- Kalecikspor 36. Hafta maçının biletleri, 20 Nisan Çarşamba gününden itibaren Düzcespor Stor’da satışa çıkardı. Şampiyonluk yolunda son 3 maçı kalan grup lideri Kırmızı lacivertli takımımıza destek olmak isteyen taraftarların maç biletlerine yoğun ilgi göstermeleri dikkat çekiyor. Maç biletleri yine kapalı tribün 50, liradan maraton tribün de 30 liradan satılıyor. Düzcespor Kalecikspor maçının biletlerinin 23 Nisan Cumartesi gününe kadar Düzcespor Stor’e de satışına devam edilecek.

Spor 21.04.2022, 11:12
893
KIRMIZI LACİVERTLİ TARAFTAR TAKIMINA SAHİP ÇIKIYOR

3. Lig 2. Grup lideri Düzcespor’un 24 Nisan Pazar günü 18 Temmuz Stadında Ankara takımı Kalecikspor ile oynayacağı 36. Hafta maçının biletlerinin satışına 20 Nisan Çarşamba gününden itibaren Düzcespor Stor’da satışa çıkarıldı.

Şampiyonluk yolunda sadece üç maçı kalan ve en yakın rakibi Iğdırspor ile 3 puan farkla yoluna devam eden Düzcespor’a tribünlerde destek olmak isteyen çok sayıda taraftar günler öncesinden satışa çıkan maç biletlerine yoğun ilgi gösteriyor. 

CUMARTESİ GÜNÜNE KADAR DÜZCESPOR STOR’DA SATIŞTA

Anıt Parktaki Düzcespor Stor’da satılan biletlerin yine kapalı tribün 50 lira, maraton tribünün ise 30 lira olduğu öğrenildi.  Düzcespor- Kalecikspor maçının biletlerinin Düzcespor Stor’da 23 Nisan Cumartesi gününe kadar satılacağı ifade edildi.

Taraftarların maç günü biletsiz kalmaması içinde erkenden biletlerini satın almaları istendi.

Haber. Harun Can Şerbetçi

Yorumlar (0)
Yeni Sayımız