banner851

banner614

Kombineler sahiplerini bekliyor

banner619

Düzcespor 3. lig hazırlıklarına devam ederken takımın maçları için hazırlanan kombine biletlerde satışa sunulmaya başladı.

banner846
Spor 22.07.2008, 18:37
187
Kombineler sahiplerini bekliyor
banner844

Düzcespor çıktığı 3. ligde teknik direktörüyle ve yeni kadrosuyla lige hazırlanmaya başladı. Yapılan transferlerde de son noktaya gelinirken tek sorun olarak açık tribünün durumu gösteriliyor. 12 Temmuz'da stadı denetlemeye gelen denetçilerin açık tribünün şartlara uymadığını söylediklerini ifade eden Düzcespor Basın Sözcüsü Selahattin Kudu, bu konunun çözümü için çalışmaların devam ettiğini ifade etti. Takımın lig hazırlıklarına da devam ettiğini belirten Kudu, 25 Temmuz'da başlanacak hazırlıklarda on güne yakın bir zaman Düzce'de çalışmalara başlayacaklarını daha sonra ise 15 gün boyunca lig hazırlıklarına Bolu'da kampa girerek devam edeceklerini söyledi.

Takımın maçları için çıkarılan kombine biletlere de değinen Kudu, bugünden itibaren kombine biletlerin şeref tribününde bin YTL, kapalı ve diğer tribünlerde de 250 YTL olarak satışa sunulduğunu ifade etti. Düzcespor'u seven herkesin takıma katkıda bulunmak için kombine bilet alması gerektiğini de dile getiren Kudu, bu yıl bir ilk gerçekleştireceklerini ve kombine biletlerin post makinesiyle 5 taksit halinde alınacacağı, kombine almak isteyenlerin ayağına kadar gidilerek kombine satışı yapabileceklerini söyledi. Kudu son olarak kombine alanların koltuk numaralarının ve isimlerinin staddaki koltuklara yazılacağını da sözlerine ekledi.

Yorumlar (0)
22°
parçalı bulutlu