banner614

KULÜBÜN ZARARINI KİM KARŞILAYACAK

banner619

Düzce amatör takımlarından Koçyazıspor kulübü başkanı ve teknik sorumlusu Hikmet Mısır zararımız çok büyük bunu kim karşılayacak dedi.

banner846
Spor 15.05.2020, 11:12
1361
KULÜBÜN ZARARINI KİM KARŞILAYACAK
banner844

2.amatör takımlarından Koçyazıspor başkanı ve teknik sorumlusu Hikmet Mısır Öncü haber merkezine şu ifadeleri kullandı. Bütün takımların maçları Temmuz ayında başlarken 2.amatör takımların maçlarını oynatılmaması büyük yanlış gruplarda az takımların olduğu tek maçla kalan 4 maçı aynı tarihlerde bitebilirdi dedi. Mısır 2019-2020 futbol sezonunda diğer takımlardan birçok oyuncuyu geri iade verme karşılığında aldığını bu oyuncuların transfer zamanında geri gideceğini kulüp olarak çok zor durumda kalacağı bu zararımı kim karşılayacak diye isyan ederken zaten amatör takımları hali belli çok zor şartlar altında lige girebiliyoruz katılma ve lisan ücretleri yüksek bu maçlar oynanmazsa bütün amatör takımlar çok büyük zarar edecek derken yetkililerin bunu tekrar gözden geçirmesini istedi.

Yorumlar (7)
Amatör Ruhu 1 yıl önce
adı üstünde amatör ne parası amatör para karşılığında yapılmayan spor demektir yapamıyorsan bırak yapma
Hikmet Mısır 1 yıl önce
Beni bilen bilir dün çıktınız sahaya ahkam kesmeyin. Bu işin para tarafında olmadığımı sağır sultan biliyor. Sana sormam erdin beyyy sen kapatırsın ben değil. Sen gelirken ben dönüyordum bir. Bu işler çoluk çocuk işi değil. Bizim işimiz spor anladınızmııı. İsminizide yazında adam görelim emiii.
Maraton 1 yıl önce
Bak işine hikmet
Hikmet Mısır 1 yıl önce
HİKMET MISIR 2 gün
Süperler süper olduğu için oynanıyor. Alt liglere önem veriyoruzun laf salatası olduğunu bir kez daha gördük. Zaten zor şartlarda liglere katılıyoruz. Sayın ASKF başkanımız (TASK yönetim kurulu Başkanımız) Erdoğan BIYIK tan konuya el atmasını bekliyorum. Bal ve süper oynanacaksa 2. Amatör gerekirse tek devre oynansın aynı zamanda biter. Kulüplerde hem maddi hem manevi zarar görmeden bu süreci atlatır
AMATOR futbolcu 1 yıl önce
RAKIPLER onemlimi senin icin hikmet misir
Hamidiyesporlular 1 yıl önce
İnkar edersin iadeli almadım dersin daha önce yaptığın şey senin için basit Hikmet kardeş
DÜZCE 1 yıl önce
SENİNDE İŞİN GÜCÜN PARA..
16°
az bulutlu