banner851

banner614

KURTULUŞ REÇETESİNİ VERDİ

banner619

Düzcespor’un eski başkanlarından Bayram Ali Kubilay, “Düzcespor’un önümüzdeki yıllarda daha rahat edebilmesi için Anonim Şirket (A.Ş) olmalı” dedi.

banner846
Spor 19.04.2017, 11:50
1570
KURTULUŞ REÇETESİNİ VERDİ
banner844

Düzcespor’un eski başkanlarından Bayram Ali Kubilay haber merkezimize açıklamalar bulundu. Kubilay ‘Düzcespor’un önümüzdeki yıllarda daha rahat edebilmesi için Anonim Şirket (A.Ş) olmalı’ diyerek şunları kaydetti:

“Düzcespor A.Ş yapılırsa buradaki yöneticiler kulübü borçlandırma yapamazlar. Yaparlarsa kendi ceplerinden ödemek zorunda kalırlar. Sonunda hapis kararı çıkacaklarını bildikleri için bu borç olmaz.”

Kubilay Düzcespor’un bu yıl çok iyi gittiğini söyleyerek ilerleyen dönemlerde daha iyi olması için alt yapının önemine şöyle değindi:
“Alt yapılarda iyi işler oluyor. Ben daha önce eleştiri yapmıştım. Düzcespor alt yapısının aynı anda beş takımın aynı sahada çalışması vardı. Daha sonra Şıralık sahasında çalışmalarına başladılar. Bu da iyi oldu.”

Düzcespor’un kurtuluşunun anonim şirket olmasından geçtiğini aktaran Kubilay “A.Ş olacak ve alt yapıdan çıkacak gençler Düzcespor’un kurtuluşu olacak” diye konuştu.

Yorumlar (2)
yakışır 4 yıl önce
Ciddi potansiyeli olan birisi fikir ve birikimlerinden yararlanmak gerekir fark yaratabilir Mehmet Saygun la biraraya gelseler güzel işler üretirler derim
Kazım karabekir 4 yıl önce
Kubilay bu kulubün başına gelmelidir gerisi faso fiso