banner851

banner614

Lig maçı havasında geçti.

U- 13 Ligi'nde Yeni Taşköprüspor ile Beyköy Belediyespor arasında oynanacak olan karşılaşma, Beyköy Belediyespor'un lisansının olmaması ve 95 doğumlu oyuncunun bulunması münasebetiyle yapılamadı.

banner619
Spor 07.06.2009, 17:25
196
Lig maçı havasında geçti.

Bunun üzerine her iki tarafın yönetimi hazırlık maçı yapılması konusunda anlaştı. Yapılan dostluk maçını Yeni Taşköprüspor 2-1 kazandı. Karşılaşmaya her iki taraf iyi başladı. Karşılıklı ataklarla geçen mücadelede golü atan ilk taraf Yeni Taşköprüspor oldu. Geliştirdiği atakta Yeni Taşköprüspor 10. dakika da oyuncusu Anıl ile topu ağlara gönderdi. Yeni Taşköprüspor üstünlüğünü sürdürürken Beyköy Belediyespor özellikle kontra ataklarda etkili olmaya çalıştı. Defansında boşluk oluşan Yeni Taşköprüspor bu hatasının bedelini kalesinde gördüğü gol ile ödedi. 20. dakika da Beyköy Belediyespor yaptığı atakta oyuncusu Alperen, sürdüğü topu rakip kalecinin açılması ile kaleye gönderdi. Kalecinin çabası sonuçsuz kaldı ve top ağlara gitti. Bu gol ile Maçta skor 1-1 oldu. İlk yarı karşılıklı atılan goller ile 1-1 sona erdi.

U-13 Ligi Beyköy Belediyespor ile Yeni Taşköprüspor arasında ki müsabaka da hazırlık maçına dönüştürülse de oyuncular resmi müsabaka havasında oynadılar. İkinci yarı maç çekişmeli geçti. Zaman zaman Yeni Taşköprüspor üstün oynarken, zaman zaman Beyköy Belediyespor üstün oyun sergiledi. Karşılaşmada Yeni Taşköprüsspor oyuncusu Oktay tekniği ve performansı ile dikkatleri üzerine topladı. Yeni Taşköprüspor Beyköy Belediyespor kalesinde tehlike oluşturdu. Ancak aradığı golü bulamadı. İyi bir savunma yapan Beyköy Belediyespor aynı zamanda yaptğı hızlı hücumla rakip kalede tehlike oluşturdu. Yeni Taşköprüspor mücadeleden vazgeçmeyerek 30. dakikada maçın yıldızı olan oyuncusu Oktay ile tekrar öne geçti. Beyköy Belediyespor beraberlik için yüklendi. Ancak Yeni Taşköprüspor Beyköy Belediyespor'a istediği bu fırsatı vermedi. Maçın sonları karşılıklı ataklarla geçti. Taraflardan gol sesi çıkmadı. Maçı Yeni Taşköprüspor her iki yarıda attığı goller ile 2-1 kazandı.

banner844
Yorumlar (0)