banner851

banner614

LOKMA DAĞITILDI

Düzce Fenerbahçeliler Derneği tarafından kısa süre önce hayatını kaybeden efsane futbolcu Selçuk Yula ve Kulüp Müdürü Serkan Acar için mevlit programı düzenlendi. Camide okunan mevlidin ardından lokma dağıtıldı.

banner619
Spor 07.09.2013, 14:40
125
LOKMA DAĞITILDI

Düzce Fenerbahçeliler Derneği geçtiğimiz aylarda vefat eden eski milli futbolcular Serkan Acar ve Selçuk Yula anısına öğle namazından sonra Düzce Merkez Caminde mevlit okuttu. Ardından büyük camii önünde lokma dağıtıldı. Dernek Başkanı Selahaddin Kudu her iki futbolcunun da Düzce için önemli olduğunu söyledi.


DÜZCESPOR İÇİN ÖNEMLİYDİLER

Kudu “Serkan Acar'a daha önce mevlit okutmuştuk. Akabinde eski milli futbolcu, Selçuk Yula'yı kaybettik. Bu iki futbolcuda Türkiye'ye mal olmuş futbolculardır. Özellikle Milli takıma ve Fenerbahçe'ye çok yararları olmuştur. Serkan Acar'ın topuk yaylasında emeği çoktur. Selçuk Yula'da bildiğiniz gibi Düzceli, babası buralıdır. Düzce'ye de katkısı çoktur. İkisi de bizim için çok önemliydi. Düzce'ye hizmetleri olmuştur. Bu yaptığımız organizasyon Serkan Acar ve Selçuk Yula adına Türkiye'de bir ilk. Bizden sonra diğer derneklerimizde yapabilir” ifadelerini kullandı.

 

 

Haber; M. YILMAZ

banner844
Yorumlar (0)