banner851

banner955

MAÇIN ADAMLARI

Düzcespor zorlu Bursa Yıldırım maçında ilk yarı kontrollü oyun anlayışı sergilerken rakibi karşısında 3 gol kaçırdı rakip Bursa Yıldırım ise 1 gol pozisyonuna girmeyi başardı.

Spor 11.03.2021, 10:30 11.03.2021, 11:45
845
MAÇIN ADAMLARI

Temsilcimiz Düzcespor Bursa Yıldırım karşısında ilk yarı golsüz sona ererken Ömer Faruk 2 ve Yusuf pozisyonları değerlendiremedi. İlk yarı 0-0 sonuçlanırken ikinci yarıda Ömer Faruk Sezgin ve Yusuf Akyel resital yaparak maça damga vuran adamlar oldular. Ömer Faruk Sezgin attığı goller ile nasıl bir golcü olduğunu ıspatlarken bir birinden 4 gol atarak izleyenleri kendisine hayran bıraktı. Güçlü fiziği ile rakip savunmayı yıpratan Ömer Faruk Sezgin rakip ağları 4 kez sarsarak gol krallığında iddialı duruma geldi. Bir başka isim ise Yusuf Akyel oynadığı oyun ile eski günlerine dönen Yusuf Akyel takımımız orkestra şefi yönetirken yaptığı asisler ile takımımızın farka gitmesini sağladı.

MAÇIN ADAMLARI

Düzcespor Bursa Yıldırım maçında takımımız genelde iyi mücadele ve iyi oyun ortaya koyarken kaptan Enver, Onur, Adem, Osman, Nevzat, Yusuf , Ömer Faruk iyi oyun ortaya koyan oyuncular olurken maça damga vuran adamlar ise Nevzat, Yusuf ve Ömer Faruk oldular.

                                     

banner844
Yorumlar (0)
21
parçalı bulutlu