banner851

banner614

Mengencik Camii galip

Düzce İl Müftülüğü'nün düzenlediği Futbol Turnuvası'nda maçlara devam edildi. Yapılan maçlarda E.Mengencik Camii ile Azmimilli Camii karşı karşıya geldi. E.Mengencik Camii ilk yarıda attığı iki gol ile maçı 2-1 kazandı.

banner619
Spor 10.07.2009, 17:06
200
Mengencik Camii galip

Düzce İl Müftülüğü'nün düzenlediği Futbol Turnuvası'nda maçlara devam edildi. Yapılan maçlarda E.Mengencik Camii ile Azmimilli Camii karşı karşıya geldi. E.Mengencik Camii ilk yarıda attığı iki gol ile maçı 2-1 kazandı. Çekişmeli geçen maç karşılıklı ataklarla başladı. Girilen gol pozisyonlarında durumu lehine çeviren taraf E.Mengencik Camii oldu. 12. dakikada E.Mengencik Camii geliştirdiği atakta oyuncusu Doğukan ile gol attı. Bu gol ile E.Mengencik Camii 1-0 öne geçti. Orta saha mücadelesi şeklinde geçen mücadelede taraflar birçok gol pozisyonlarına girdi. Ancak ilk yarının sonlarına kadar son vuruşlarda başarı sağlanamadı.

22. dakikaya girilirken Azmimilli Camii oyuncusu Furkan 'nın attığı gol ile beraberliği sağladı. Ancak bu gol sevinci kısa sürdü. Atılan golden iki dakika sonra E.Mengencik Camii 24. dakikada geliştirdiği atakta Doğukan'ın attığı gol ile öne geçti. İlk yarıda başka gol olmayınca E.Mengen Camii ilk yarıyı 2-1 üstün tamamladı. İkinci yarıda ilk yarıdan farksızdı. Takımlar birbirlerinin kaleleri önünde gol arayışlarını sürdürdü. E.Mengen Camii fark açmaya çalışırken Azmimilli Camii beraberlik için yüklendi. Özellikle maçın son anlarında heyecan doruktaydı. Ancak iki taraftanda gol sesi çıkmadı. Karşılaşma E.Mengenck Camii'nin ilk yarıda attığı goller sonucunda 2-1'lik üsütnlüğü ile sona erdi.

E.Mengencik Camii: Akın, Olcay, Erkan, Aziz, Gürkan, Emin, Doğukan, Oğuzhan, Serkan, Yunus, Zafer, Uğur, Soner

Azmimilli Camii: Murat, Berat, Bilal, Furkan, Selman, Samet, Mehmet, Ali, Uğur, Furkan

Hakem: Ali Can

banner844
Yorumlar (0)