banner851

banner614

Müsabakalar da sona erdi

2008-2009 Eğitim Yılı sona erdi. Sene içerisinde yapılan birçok müsabakalarda kimi zaman çekişmeli, kimi zaman durgun karşılaşmalar oldu.

banner619
Spor 12.06.2009, 18:21
189
Müsabakalar da sona erdi

2008-2009 eğitim sezonuyla birlikte okullardaki müsabakalarda sona erdi. Sezonla ilgili olarak Düzce Milli Eğitim Şube Müdürü Haşmet Batur değerlendirmelerde bulundu. Haşmet Batur bu yıl Spor İzcilik Bölümü faaliyetleri olarak 12 dalda İl Birinciliği yarışmaları sonuçlandırdıklarını kaydetti.

Bu yarışmaların haricinde değişik spor etkinlikleri, şenlikler, eğlenceli oyunlar türünde öğrencilere de aktif spor yapma olanaklarını sağladıklarını anlattı. Haşmet Batur, ekibi ile birlikte yoğun bir yılı geride bıraktıklarını kaydederek, önümüzdeki yılın faaliyetleri ile ilgili arkadaşlarıyla bir araya geldiklerini söyledi. Batur, spor faaliyetleri ile ilgili olarak toplantıların ilerleyen süre de daha geniş olacağını düşündüğünü söylerken, Düzce'nin bu yıl spor alanında çok hareketli ve yoğun bir dönem geçirdiğini belirtti. Önce ki yıllara göre sporcu saylarının daha fazla olduğunun altını çizen Batur, İyisiyle kötüsüyle bir senenin geride kaldığını, yapılan müsabakalarda kimi takımlar sevinirken kimi takımların ise üzüldüğünü belirtti..

banner844
Yorumlar (0)